SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Posiłki na redukcję

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3513

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 1798 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21329
Witam
Tak w skrócie wychodzę niedługo z vlcd i chce wejść powoli na zbilansowana diete z sporym deficytem kalorycznym do tego aeroby by dalej redukowac i tu prosba o pomoc chciałbym sie dowiedzieć czy te wszystkie produkty które wymienię nadają sie na redukcje:

Kasza jaglana, kasza gryczana, mleko, płatki owsiane+żytnie, tuńczyk 2-3x w tygodniu , serek wiejski, owoce np. jabłko, truskawki, kiwi ,ryz bialy , twaróg ,jogurt (proteinowy biedronka/lidl) , miód w malej ilości do owsianki

Wiem ze niektóre produkty mogą byc oczywiste co do niektórych mam wątpliwości, myślę ze znawcy odrazu beda wiedzieli czy mogą byc. Dodam ze na jogurcie proteinowym by mi zależało.


Zmieniony przez - Generacja_ w dniu 2017-06-05 17:58:45
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
50g owsa lub kaszy jaglanej, kiwi ok 80g nieraz jest 70 nieraz 90 zależy jak się trafi, 10g migdałów, 5g pestek dyni, 30g wpc i woda.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
ten jogurt taki proteinowy znowu nie jest, już bym wybrał normalny i dodal truskawek i wpc.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
Generalnie wrzuciłbym tu całą Twoją strategię do analizy po słowach kluczach "vlcd, aeroby, spory deficyt" osobiście czarno to widzę.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 1798 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21329
Ogólnie chce powoli wychodzić z vlc i byc na ujemnym bilansie jeszcze jakiś czas i powoli redukować resztę fatu.i chciałbym porady czy ww produkty nadają sie do diety redukcyjnej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191504
Witaj,
Sądząc po treści posta masz braki wiedzy o odżywianiu , zacznij najpierw od pojęcia bilans kaloryczny :https://www.sfd.pl/Zapotrzebowanie_kaloryczne,_skł._prod._żywnościowych,_%_bf-t276436.html . Jak już przebrniesz przez bilans ułóż jadłospis i wypełnij ankietę według wzoruhttps://www.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_JAK_ZROBIĆ_ANKIETA_i_REGULAMIN_DZIAŁU.-t922822.html . Następnie wrzucisz zrzut i Ci doradzimy co źle np. jest.
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6266 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
VLCD to nieporozumienie w świecie dietetyki.

Przez tego typu strategie żywieniowe można doprowadzić do trwałych zaburzeń hormonalnych, w szczególności dotyczy to osi podwzgórza-przysadki-gonady oraz osi podwzgórza-przysadki mózgowej-nadnercza. Radzę iść na badania kontrolne, no chyba, że nie interesuje Cie zbytnio stan Twojego zdrowia. :)

W gwoli ścisłości, produkty nie dzielą się na te które można stosować w trakcie budowy masy mięśniowej czy redukcji tkanki tłuszczowej. Chodzi głównie o ich gęstość odżywczą i wkomponowanie ich w taki sposób aby pokryć zapotrzebowanie na wszystkie niezbędne składniki odżywcze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 1798 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21329
Dzieki Panowie za linki i wskazowki zabieram sie do układania diety. Mam dwa pytania by niezakladac nowego tematu :
1.czy taki posiłek na śniadanie będzie dobry
Płatki owiane+żytnie+mleko 2%+owoc +tłuszcz np.migdaly/wiorki kokosowe/ olej kokosowy wszystko w rozsądnych proporcjach makro wyglądały by nastepujaco
Kcl 416 ww 42g t 20g b 16

2.czy owoce np.brzoskwinie,morele nadają sie w fazie redukcji nie zawieraja zbyt dużo cukru?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
pierwszy posiłek jest kiepski, bo nie ma w nim pełnowartościowego białka (mleko nie jest jego źródłem). Owoce można jeść wszystkie, im bardziej urozmaicona dieta tym lepiej. No chyba, że chodzi o suszone, dosładzane, olejowane i konserwowaane owoce - z tymi trzeba uważać

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6266 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
Jak najbardziej możesz spożywać owoce w rozsądnej ilości.

http://potreningu.pl/articles/2642/czy-w-czasie-odchudzania-minimalizacja-spozycia-owocow-jest-konieczna- 

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
1 Sam jem podobnie z tym ze np owsiane, owoc, wpc i migdały

2 Jak najbardziej ok. Wszytsko zalezy od ilości, zawsze można mniejszego owoca wybrać

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bóle brzucha

Następny temat

Spalacze tłuszczu

WHEY premium