SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Posiłki na IF

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1343

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 117 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5047
Cze,

mam takie pytanie, 18l ( endo ) <-- z tego względu jak powinien wyglądać mój ostatni posiłek? chodzi mi o T/W. Czy ma to jakiekolwiek znaczenie na IF? Pytam dlatego że jestem endo, chce lepiej stracić tłuszcz, a do tej pory przy normalnej diecie na noc staralem sie jesc malo wegli/tluszczu, glownie byl to twarog a czy na IF ma to znaczenie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3976 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30901
Ważna kwestią jest czy zamierzasz trenować na czczo, czy po posiłku, jeżeli na czczo rozkład makroskładników na posiłki nie bedzie mial wiekszego znaczenia, ważne aby sie zgadzały w dziennym bilansie kcal.

Nie mam dziennika, bo jestem leniwy ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 117 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5047
tak naczczo trenuje taka jest chyba idea tego IF na redukcje ;p dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6231 Napisanych postów 75800 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753507
Idea nie jest taka, że musi być na czczo. Jednak jeżeli tak Ci pasuje to fajnie. Najwięcej kcal daj w posiłku po treningu. Ostatni posiłek może zawierać tłuszcze i węglowodany, nie ma co do tego przeciwwskazań, nawet gdy jesteś endo i gdy nie jest to IF.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 117 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5047
mhm no to spoko w takim razie. A jeszcze mam pytanie, ostatnio jakaś moda jest na "Warszawski koks" i mam pytanie odnosnie odzywiania według ich jedz co chcesz wygladaj jak chcesz, jako ze przyzwyczailem sie do "zdrowego" sposobu zywienia, to czy np. (na redukcji) czasami platki owsiane, moge zastapic sobie np nesquiqami, oczywiscie aby na koniec dnia bilans by sie zgadzal, czy cos slodkiego jakas nutelle z omletem ( mniam ) ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 59 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 893
Jasne, ze mozesz... przeciez to tylko jeden posiłek na jakis czas - nie lecisz w koncu 24h/dobe na zarciu z mcdonalnda i snickersach
jeszcze zauwaz, ze na zarciu typu omlet z nutella zapełni Cie mniej niz jakies zdrowsze nieprzetworzone zarcie - w końcu nutella ma o wiele więcej kcal i makro niz np zrobilbys sobie do niego nie wiem... mus z jabłek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3976 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30901
Mus z Jabłek byłby lepszą opcja ze wzgledu na zawarte witaminy, ale od czasu do czasu nutella krzywdy nie zrobi.

Nie mam dziennika, bo jestem leniwy ...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Szybki spadek masy ciała

Następny temat

Szybki spadek masy ciała

Wiecej