SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Posiłek po treningu- ocena.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2454

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Waże 75 kg, więc po treningu mam zjeść 25 gram ww prostych, 30 gram białka, 75 gram ww złożonych. Po treningu 3 wafle ryżowe 25 gram ww prostych i/lub banan 24 gram ww prostych. Po 20 minutach mleko 30 gram białka i 40 gram ww chyba złożonych. Jeszcze około 35 gram ww złożonych, więc np: 2 bułki z wędliną. Wszystko co trzeba gotować odpada np: ryż, kasza itp. Co o tym myślicie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 4154 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 45412
lepiej użyj glukozy bezpośrednio po treningu min.50g,a za 30min.zjedz posiłek ww/b,jeżeli nie masz aminokwasów tabl.,lub odżywki w proszku,której użyłbyś po treningu
xxxxxl

>>>unreal definition<<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
xxxxxl dzięki za odpowiedz, ale zapomniałem napisać, że suplementy odpadają. Chciałbym rady co zmienić/dodać w tym posiłku po treningu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 4154 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 45412
po treningu glukoza,a za min.30min.np.chudy ser,pierś,lub tuńczyk z pieczywem jak ryż odpada
ja bym ci jednak doradził zakup Ovopolu(białko jaja w proszku),ponieważ porcja białka ze stałego posiłku wyniesie cię tyle samo lub drożej co Ovo,a posiłek płynny szybciej dociera do mięśni
popytaj o Ovopol w dziale suplementacja
xxxxxl

>>>unreal definition<<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
xxxxxl nie będe używał suplementacji, ale dzięki za odpowiedzi. Może ktoś napisze jeszcze ocene posiłku, który zaproponowałem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzisiaj tak jadłem. Czułem się dobrze i syto.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jeżeli nie ma krytyki to wnioskuje, że taki posiłek jest dobry.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 718
nie, po prostu nikomu się nie chce komentować.

"Mądrość - logiczne wykorzystanie wiedzy"

"Mądrość - logiczne wykorzystanie wiedzy"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Trudno.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Proszę jeszcze raz o ocenienie mojego posiłku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 718
Sorry, oceniłem - dość konkretny opis na pare stron ... lecz niestety napisało mi "limit został przekroczony" i nie mogłem wrócić, wkurzyłem się ostro ...
wieczorem Tobie to napisze - jeszcze raz.

"Mądrość - logiczne wykorzystanie wiedzy"

"Mądrość - logiczne wykorzystanie wiedzy"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cwiczenia ujędrniające i powiekszające piersi

Następny temat

co na droge????

WHEY premium