SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Poruszyć góry akton klatki piersiowej ! Zmęczenie głównego ośrodka układu nerwowego

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

Ilość wyświetleń tematu: 939

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 415
Jak w temacie, jakie waszym, zdaniem są dobre ćwiczenia na górną część mięśnia piersiowego (z wykluczeniem ćwiczeń: wyciskanie sztangi oraz hantli na ławce dodatniej bo to akurat tylko te ćwiczenia znam ) i jakie stosowaliście współczynnik powtórzeń do serii, czy powtórzenia się zamykają w zakresie 12-6 czy jakimś innym. Dodam że nie liczy się dla mnie nie tylko masa ale również siła więc czekam na urozmaicone propozycje, chciałem zrobić taką klatę jak na zdjęciu znaczy w sensie żeby było widać że górny i dolny akton nie są całością tylko są dwie części no i drugi problem czy możliwe jest przetrenowanie głównego ośrodka układu nerwowego ? czuje że moje mięśnie są cały czas zmęczone, ja również, spanie po 10 godzin to tyle bo w miarę wypocząć co wcześniej wystarczało mi 6-7 no i jeszcze zaobserwowałem to po czerwonogłowych, nie ćwiczę ich ponad 1,5 miesiąca (w sensie ogólnie całych i i martwego, zastąpiłem go ławeczką rzymską ) a jak je napinam to czuje że jeszcze chwila i będzie skurcz, co wy na to ?

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11973 Napisanych postów 160246 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233733
praktycznie wszystkie cwiczenia, ktore bedziesz wykonywal glowa w gore beda angazowaly gorny akton miesnia piersiowego, dosc dobrze mozna wyizolowac na bramie gore klaty.

jasne, ze jest cos takiego jak przetrenowanie ukladu nerwowego, zwlaszcza zbyt dlugo stosowanymi duzymi ciezarami.

czerwonoglowego?%)

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Usunięty przez BPL-G za pkt 1 regulaminu
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
...
Napisał(a)
Usunięty przez TomQ-MAG za pkt 1 regulaminu
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11973 Napisanych postów 160246 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233733

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 415
a jak przyspieszyć, albo pomóc się zregenerować układowi nerwowemu no i jak ćwiczyć żeby unikać takiej dolegliwości ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11973 Napisanych postów 160246 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233733
zrobic przerwe od treningow
zmniejszyc ich objetosc

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 415
a jaka przerwa jest wystarczająca ? i skąd mam wiedzieć ile czasu wystarczy ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11973 Napisanych postów 160246 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233733
tydzien-dwa

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan FBW do oceny //

Następny temat

Jak wyrzeźbić klatkę piersiową i brzuch ?

Wiecej