SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Portagen

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 9543

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 252 Wiek 45 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6166
Dzisiaj kumpel w pracy przytargał mi puszkę Portagenu. Dostałem ją za darmo, wiec wziąłem :)
Popatrzyłem sobie troszkę na forum i z tego co znalazłem to to że niby kupować nie warto, lepiej zainwestować w gainery bo Portagen ceną nie zachwyca. Ale mniejsza o to, bo ja kupować nie zamieżam, ja już mam i to za darmoszkę:)
Mam po prostu pytanie: Kiedy to brać? Rano, przed czy po treningu a jeśli tak to w jakim odstępie czasu przed lub po ćwiczeniach. Na noc to chyba nie, bo jest tam sporo tłuszczu, ale tą kwestię zostawaim do oceny komuś kto się na tym zna.
Za mądre i coś wnoszące do sprawy wypowiedzi zaserwuję SOGa.
m-beat

Każdy dzień zbliża nas ku doskonałości ;)

Kiedy ktoś jest głupi to nie rozumie świata, kiedy ktoś jest mądry to świat go nie rozumie...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 550 Wiek 47 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10905
Jeśli nie bierzesz kreatyny to jak najbardziej po treningu. Te puszeczki nie są za duże i na dodatek jest to tłusty pokarm więc nie polecam w innych momentach.

Nie dbam o aprobatę. Żądam braw.

"Ha! Mam młot Thora! - Czy teraz będę mógł rozmawiać z rybami?"
**********
[http://romb.org.pl] 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a ja w żadnych momentach nie polecam

leniwy lucek

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Moderator Działu Suplementacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 252 Wiek 45 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6166
Thiell! dzięki za wypowiedz, SoG poszedł :)
lucek - dlaczego nie polecasz w żadnych momentach? Czyżby jedyne miejsce Portagenu było w spływie mojego kibelka?
m-beat

Każdy dzień zbliża nas ku doskonałości ;)

Kiedy ktoś jest głupi to nie rozumie świata, kiedy ktoś jest mądry to świat go nie rozumie...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ze względu na ilość tłuszczu jest on wg mnie do bani, był dobry może 15 lat temu, ale teraz to już inna bajka

leniwy lucek

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Moderator Działu Suplementacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 252 Wiek 45 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6166
To może przed treningiem? W trakcie wysiłku tłuszczyk da mi sporo energii i nie przerodzi się w sadełko.


Każdy dzień zbliża nas ku doskonałości ;)

Kiedy ktoś jest głupi to nie rozumie świata, kiedy ktoś jest mądry to świat go nie rozumie...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Uważaj bo Portegenem możesz znacznie spowolnić przemianę materii i jeśli np. teraz nie masz tendencji do tycia to później będziesz musiał pilnować diety żeby się nie otłuścić. Wiem co mówię bo jak zaczynałem ćwiczyć i nie było jeszcze odżywek (poza Rapidem i Vitamaximą) to sam się tak załatwiłem za co do dzisiaj pokutuję nie mogąc jeść tego na co mam ochotę

SONBATY http://www.atleta.pl
Czlonek mafia.suple.hardcor.pl
1

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 252 Wiek 45 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6166
Sonbaty! Jeśli chodzi o moją przemianę materii to już mam dosyć powolną i mam tendencje do tycia. Na co dzień uzupełniam swoją dietę białkiem (Olimp 80, lub Hi-Tec Protein 80). W dniu treningowym używam Megabol Anabolic (10-20 min. po treningu) następnie po 1,5-2h Bialko 80% a na noc Egg Pro (95% biłka) firmy Megabol.
Tak się przedstawia moja suplementacja. Tak więc wcisnąć w to gdzieś ten Portagen z korzyścią dla mnie, czy większą korzyścią będzie go wcisnąć ale komuś innemu?
Pozdrawiam - m-beat
ps.: a gdzieś Ty trafił Nassera? Cholera, ja mam tylko jego plakat na ścianie :( Jak bym miał z nim fotkę to chyba by stała w ramce obok fotki mojej dziewczyny :)

Każdy dzień zbliża nas ku doskonałości ;)

Kiedy ktoś jest głupi to nie rozumie świata, kiedy ktoś jest mądry to świat go nie rozumie...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Jeśli i tak masz wolną przemianę materii to na Portagen nawet nie spoglądaj bo też możesz się otłuścić
A Nassera złapałem w Niemczech. Reszta zdjęć jest w starym poście z ubiegłego roku https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=33169

SONBATY http://www.atleta.pl
Czlonek mafia.suple.hardcor.pl

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 252 Wiek 45 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6166
Dzięki za poradę, chyba jednak dam sobie spokój z tym Portagenem.
Oglądałem Twoje zdjęcia - niezła koleckcja, na prawdę imponująca.
A Twoja spora ilość SoG-ów powiększona właśnie została o następnego :)
Pozdrawiam - m-beat

Każdy dzień zbliża nas ku doskonałości ;)

Kiedy ktoś jest głupi to nie rozumie świata, kiedy ktoś jest mądry to świat go nie rozumie...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 1631 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24672
Tak jak napisał Thiell :Jeśli nie bierzesz kreatyny to jak najbardziej po treningu.Ja akurat biore kreatyne to jaka pora wydaje się njrosądniejsza na portagen ?? I jak mam to dawkować.Posypią się sogi.

Troche metki dla sylwetki :D
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Kyno - nowy suplement

Następny temat

OVOPOL TO ŚCIEMA!!

WHEY premium