SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Porozmawiajmy o wynikach badań na poziom testosteronu we krwii

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 118710

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1639 Napisanych postów 5988 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73609
Z mojego otoczenia właśnie pon/sr/pt biją. Ja inaczej zapominałem kiedy ma być strzał

Tyle lat co bije środki i się badam to mam z reguły wyniki ponad 3500 i szczerze powiem ze mi to wystarczy. Pogoń za jak najwyższa cyfra jest bezcelowa i nie przekłada się na efekty.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94169 Napisanych postów 364015 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667841
ja ogólnie też większosć cykli tak lecę i hcg wbijam zawsze 1 kazdego miesiaca

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 22 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 10364
Panowie ostatnio przetestowałem propy z Androchemu, Squibba i Cybera.

Oto wyniki:
Testosteron (TTE) ↑ 3108 ng/dl 241 — 827 Androchem
Testosteron (TTE) ↑ 3685 ng/dl 241 — 827 Squibb
Testosteron (TTE) ↑ 3079 ng/dl 241 — 827 Cyber

Starałem się zadbać o jak najbardziej zbliżone warunki między poszczególnymi badaniami. W każdym przypadku badanie zostało wykonane 9h po iniekcji i po aplikacji identycznej dawki. Dodatkowo wszystkie iniekcje były wykonywane w pośladek i badane w ten sam dzień tygodnia.

Fotki:
https://www.fotosik.pl/zdjecie/56348949e09cfcf7
https://www.fotosik.pl/zdjecie/8b0606eafcfbd412

Dodam, że wygląda na to, że przy propie bardziej aromatyzuje niż przy cypku. Przynajmniej tak pokazują badania. Na długim estrze przy takiej samej dawce czystego testa estro tylko kilka oczek ponad normę. Na propie jest sporo wyżej, bo aż 3 razy ponad normę. Optycznie nie widzę jednak różnicy w retencji.
4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2344 Napisanych postów 4332 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99107
A różnice w działaniu odczules? Pewnie nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 22 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 10364
W kwestii moich odczuć to wszystkie propy oceniam jako bdb. Niestety moje pośladki mają odmienne zdanie. Nie chciałem tego pisać, ale skoro zapytałeś to opiszę sytuację. Przy Androchemie sama iniekcja bezbolesna. Niestety kilkanaście godzin po pojawiał się bolesność i obrzęk, który utrzymywał się kilka dni. Bywało tak, że bolesność była na tyle duża, że uniemożliwiała mi trening zapasów czy jujitsu. Ratunkiem były wówczas NLPZ. Dodatkowo zauważyłem, że pojawiły się zmiany skórne na plecach, lecz na szczęście w małej ilości. W przypadku Cybera było nieco lepiej niż przy Androchemie. Bolesność i obrzęk były mniejsze i pojawiały się dopiero po kilkudziesięciu godzinach od iniekcji. Czasem dopiero po 2-3 dniach. Co do Squibba dla mnie całkowicie bezbolesny. Nie występował ani obrzęk ani obolałość. Miałem w planie przetestować jeszcze propa z Medical Pharmy, ale pojawiał się taki stan zapalny, że nie byłem w stanie wykonać tych kilku iniekcji i dotrwać do dnia badania. Wiem, że bolesność i ewentualne reakcje są rzeczą indywidualną i nie u każdego będą takie jak u mnie. Jeśli jednak ktoś podobnie reaguje na większość labów, a wiem, że są takie osoby to polecam spróbować Squibb. Finalnie jeśli miałbym wskazać zwycięzcę to bez wątpienia jest nim prop ze Squibb. Głównie dlatego, że bardzo dobrze go tolerowałem, ale i w badaniach zaprezentował się najlepiej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
Przebadaj za 2 tygodnie i te UG co było na ostatnim miejscu bedzie na pierwszym
Mysle ze 95% propów na rynku miałoby podobne wyniki bo jesli chodzi o propa to rzadko kto sie skarży na działanie własciwie niedziałanie tylko własnie na bolesnosc po iniekcji czy na objawy grypopodobne nawet kilka dni po aplikacji srodka i jest to kwestia indywidualna i kazda osoba moze na niego całkiem inaczej zareagowac, a czy 500 ng/dl w jedna czy w druga strone to mało istotne bo Tobie wychodzi 3500 a mi by wyszlo na tym samym ug i tej samej dawce 2500 to co by to oznaczało? Przełożyłoby sie to jakos na progres? Przeciez jest 100 czynników które na ten wynik wplywaja wiec osobiscie przestalem badac testa skoro czuje ze działa ale dziekuje za informacje i obszerne wyjasnienia choc zadnego z tych ug u mnie nie dostane.


Zmieniony przez - SalvatoreLucania w dniu 2017-07-12 00:24:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 22 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 10364
Źle zinterpretowałeś mój post. Wiemy, że czynników wpływających na poziom testa we krwi jest cała masa. Na początku tematu pisałem że nie porównywałbym własnych wyników z wartościami innych osób. A jeśli już porównywać dany środek czy wyniki to najlepiej na własnej dupie zapewniając przy tym jak najbardziej zbliżone warunki jak przy wcześniejszym badaniu. I tak też zrobiłem. Jak widać przyjmowane wartości są bardzo zbliżone i chciałem tym sposobem pokazać że identyczna dawka da podobny wynik u tego samego osobnika. O to przecież ta cała debata w tym temacie. Różnice nie powinny być zbyt duże. Podsumowując, nie miałem na celu pokazać, który lepszy bo wszystkie oceniłem bdb, ale ukazać, że badania mogą być miarodajne, a przyjmowane wartości będą adekwatne do danej dawki u tej samej osoby.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94169 Napisanych postów 364015 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667841
fajnie i rzeczowo opisane
oby więcej takich wpisów było w tym temacie
wracając do bólu po propie,widac te dwie firmy ci nie leżą

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 578 Wiek 37 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 145060
salvatore nie rozumiem po co po raz 100 bic piane ze ktos by mial inny wynik itp, powtarzasz to co juz bylo pisane wiele razy i nikogo nie obchodzi ze ktos by mialby inny wynik itp a teorie jak to sie przelozy na efekty to mozna sobie darowac ten temat bo to tylko badanie pogladowe. chlop zbadal na sobie wiec wynik miarodajny, bardzo fajne badanie i oby takich wiecej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191493
Salvatore powtarzasz się, tutaj użytkownik fajne porównanie dał a także odczucia. Przy osobach wrażliwych widać gdzie i kto jakie rozpuszczalniki używa.
Pozdrawiam
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Spalacze tluszczu dla kobiet

Następny temat

B.M.F Salvation - proszę o pomoc

WHEY premium