SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Porozmawiajmy o primce :)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 11301

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 2531 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15886


Z powodu braku w ostatnim czasie ciekawych artykółów postanowiłem coś tam zklecić o primce chciałbym by z niej wyszła ciekawa dyskusja . juz mam dość artów cykl z 50 tabletek mietki , co se mogą sami w necie znależć
PRIMOBOLAN DEPOT
(Methenolone Enanthate)
Czas działania: 10 - 14 dni
Klasa leku: Steryd anaboliczny / androgenny (iniekcje)
Przeciętne dawki: Mężczyźni - 200-400 mg tygodniowo. Kobiety - 50 - 150 mg tygodniowo
Trądzik: Powstaje ale przy wyższych dawkach ponad 200 mg
Retencja wody: Mała / Bardzo mała
Aromatyzacja: Brak
Toksyczność dla wątroby: Niska
Konwersja do DHT: Brak
Zmniejszenie funkcjonowania HPTA: Tak , ale w dawkach 300 mg lub więcej tygodniowo
Primka jest dość łagodnym sterydem stosowanym głównie przed zawodami
często porównywany z decą , niestety jest dość drogi , a szkoda gdyż robi dobrej jakości nawet bardzo dobrej masę mieśniową . Wynaleziono go na początku lat 60tych , początkowo był stosowany w dzieci z niskim wzrostem podobnie jak oxa która go wyparła w tej dziedzinie , długo był to koks używany tylko w tym celu aż do póznych lat 80tych gdy odkryto ze bardzo dobrze wpływa na produkcje czerwonych krwinek i dobrze regeneruje oparzenia (tutaj stosuje sie też oxe) , prawdziwy renesans przeżył ten środek pod koniec gdy pod koniec lat 90tych odkryto ze jest on bardzo skuteczny w hamowaniu zaniku mięśni i ocalaniu masy ciała u chorych na aids , pózniej się okazało ze możę być skutecznie stosowany przy osteoporozie i w leczeniu poalkoholowych uszkodzeń wątroby tak jak oxa . Ogólnie rzecz biorą ten steryd w medycynie ma bardzo podobne zastosowania jak oxandrolon .
Chechy Primki : Środek podobny w działaniu do nandronoli oraz oxandrolonu , Blokuje słabo w dużych dawkach , nie blokuje nasad kośći w małych dawkach , Niskohepatoksyczny , Nie aromatyzuje , nie zaburza zbyt mocno stosunku hdl/ldl , średnio anaboliczny nisko androgenny , może być stosowany u kobiet i u dzieci (rzadkie przypadki karłowatość) , Działa przy nie zadużym spożyciu białek co jest niewątpliwą zaletą , nie aromatyzuje , nie ciągnie wody , pozostałe właściwości podobne do oxandrolonu , nie są wymagane częste iniekcje .
Może być łaczony z : Silnymi androgenami np.sustamon oraz decą , wińkiem , anapolonem , parabolanem , clebunterlonem i oxą
produkowany przez :
Primobolan Depot 100 mg/ml; Schering G, A, B, CH, ES, GR, 1, PT, TK; Berlimed
Primobolan Depot (o.c.) 100 mg/ml; Schering FR
Primobolan Depot 50 mg/ml; Schering Mexico
Primobolan Depot mite 50 mg/ml; Schering G
Cena ponad 25 - 30 zł za ampułke 100 mg

Niestety nie znalazłem budowy chemiczne (rysunek) jak ktoś znajdzie to niech wklei nagrodze sogiem

Zmieniony przez - Krzabr w dniu 2005-05-15 01:05:39
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1456 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5033
Zabawka wydaje się być ciekawa, aczkolwiek jak juz ktoś powiedział, w swej cenia nieekonomiczna. Tak jak oxa z resztą...

Krzabr, nie dziw się że oxa i proma są do siebie chemicznie podobne, bo na tym powstawanie leków się opiera, aby robić coś nowego, na podstawie małych zmian w starych i udanych odkryciach.

Większość koksu jest dla oka laika barzo podobna wzorem chemicznym do siebie. Tak jak z resztą Cholesterol do teścia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 3983 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25216
Środek podobny w działaniu do nandronoli

co to takiego?

chyba nandrolonów

sog za arta poleciał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 2531 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15886
pomyliłem się w odmianom
odbijam !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 3983 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25216
chyba nie wszedł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 216 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6717
dobry art...sog....jeszcze przydala by sie srednia cena primki:>???
SUCHARUS

Nic na sile!!!....wszystko mlotkiem!
POZDRAWIAM
SUCHARUS









"Kiedys zeby zobaczyc pupcie dziewczyny trzeba było rozchylic jej majtki.......dzis zeby zobaczyc majtki trza rozchylic pupcie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 12431 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 185431


methenolone - rysunek

wzór chemiczny primki: 17 beta-hydroxy-1-methyl-5 alpha-androst-1-en-3-one
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 12431 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 185431


estry octan i enan

doustna primka -> octan

do wstrzykiwania -> enanthate
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kazam mistrzu (bez ironii w glosie), co myslisz zeby kolesiowi ktorego po ostatnim cyklu metan, susta, clomid wysyfilo tak ze zbieral sie z tego ponad dwa lata dac primke z winem lekko jakos? Ciezka sprawa, wczesniej tak zle nie bylo, kilka cyklow lekkich opartych glownie na tescie, omie, mecie, winie, odblok po wszystkim z clomidu, syfy zawsze gdzies tam byly ale to co sie stalo po ostatnim to masakra, moze jakies inne pomysly na w miare (jak najbardziej) bezpieczny dla skory cykl? Dobor srodkow jest w miare jasny bo wiadomo czym sie w nim kierowac ale moze znasz jakies mroczne taktyki, pewnie rozlozenie tego w czasie jest wazne, nie wiem.

oraz zeby cos na temat primka metan jakos 300/20 o ile pamietam w miare ok.

Zmieniony przez - ultrono w dniu 2005-05-15 06:56:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
AKURAT PODJADAM AKTUALNIE PRIMKE 200MG CO 3 DNI
NA SAMEJ MASA RACZEJ UMIARKOWANA
PRZYROSTY NIE MEGA WIDOCZNE
NATOMIAST JESLI KTOS SZUKA DELIKATNEGO ANABOLA NA ZABEZPIECZENIE MIESNIA NA CYKL REDUKCYJNY TO WYBÓR CHYBA NAJLEPSZY
JESLI O MNIE IDZIE TO WAGA NA PLUS PO 7 TYG KG 3KG
WIDOCZNA REDUKCJA TŁ -DIETA PONIZEJ ZAPOTRZEBOWANIA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1539 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54239
czyli ten środek praktycznie nie ma skutków ubcznych???oraz ile kosztuje w turcji??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
4,8 eur

ja nie znam działan ubocznych
a rozmawiam o tym co jest dla mnie wyczuwalne
bo o teori i badaniach mozna poczytac w opracowaniach
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak zapobiec??

Następny temat

Metka, prolo, prop etc efekty mojego cyklu- RAPORT

WHEY premium