SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Porownanie dzialania sterydow - extra tabela

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5361

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
http://republika.pl/steryd25/porown.htm

konkretne, tresciwe, bez wodolejstwa, na temat
takie cos znalazlem w sieci - czy to pokrywa sie z waszymi doswiadczeniami?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 9216 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30094
wg mnie to porownanie jest do bani.


Pozdrawiam, Dezir - wasz łaciaty doradca w fitness i koxowa przyzwoitka zarazem
-----------------------------------------
"Jak to sie w końcu nazywa - glukoneogeneza czy glikoneogeneza? A wogole to bardzo trudna nazwa dla odżywki białkowej.Wie ktoś gdzie to moge kupić?"

http://pumpingiron.w.interia.pl 

Pozdrawiam, Dezir - (były, więc nieoficjalny) moderator działu "Fitness"
----------------------------------------------
>> "TRZEBA BYĆ ZNAWCĄ, A NIE WYZNAWCĄ" <<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zrobiliście koksiarzom super reklamę. Moderatorzy zaspali. Wg mnie ta tabela ma charakter marketingowy wyłącznie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a wg mnie lepszy rydz niz nic. Jak tacy przemadrzali to podajcie mi jakas inna tabele? Tylko ta znalazlem buszujac w internecie. Zna ktos inne tabele z porownaniami?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3448 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 57050
Bzdurna tabela ... powielana bez zastanowienia setki razy ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36062
bimbam to że coś znalazłeś to nie znaczy, że wszyscy powinni Cie chawalić za to, lepiej niczego nie wklejać niż jakieś mylące i idiotyczne tabele

członek-mafia.suple.hardcor.pl

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a co wy tak negatywnie nastawieni? Dane z tabeli dokladnie pokrywaja sie z kilometrowymi opisami i opiniami na temat srodkow. O niektorych pisze sie ze sa na mase inne na sile, jedne ze slabsze inne mocniejsze - i ma to dokladne odzwierciedlenie w tabeli - tylko zeby do tego dojsc trzeba przewertowac setki stron maszynopisu. I recze ze dane z tabeli pokrywaja sie z opiniami bo dosc wnikliwie to sprawdzalem.
Dlaczego wiec takie negatywne opinie na jej temat? Jak ktos ma cos konkretnie to niech napisze ze ten punkt czy ten w tabeli jest kompletna bzdura - przynajmniej wartosciowe to bedzie. A tak jak sie nie ma nic do powiedzenia to sie ogolnikowymi frazesami rzuca.
No i kto mnie poprze? bo czuje sie osaczony:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 4456 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65753
Deca Durabolin - sila 6, masa 6, rzezba 5.
To jest wg Ciebie prawidlowa ocena ? Nigdy z zyciu. Cos mi sie wydaje ze albo Ty jestes autorem tej stronki albo znajomym autora, bo strasznie jej bronisz.

pozdrawiam Logan
"Posrod zwyczajnych chwil, budzic sie rano ze spokojem - zwykle marzenie moje. W sumie, swiata wcale zmieniac nie chce, to bylo by szalenstwem dlatego juz nie mysle o tym wiecej.[...]Usmiecham sie, bo umiem wybrac, mam swiadomosc, pelny wolnosci, nie jak zaprogramowany robot"

"Kazdy jest swirem - kwestia tylko na ile."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4225 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 23583
Lipa

Pozdrawiam.

<<<<<< Doradca w dziale koksowe przedszkole >>>>>>

Pozdrawiam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 9216 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30094
przyklad:
Insulina 7 7 <--powinno byc conajmniej 10

inny przyklad - rzezba. rzezbic sie mozna na wszystkim



Pozdrawiam, Dezir - wasz łaciaty doradca w fitness i koxowa przyzwoitka zarazem
-----------------------------------------
"Jak to sie w końcu nazywa - glukoneogeneza czy glikoneogeneza? A wogole to bardzo trudna nazwa dla odżywki białkowej.Wie ktoś gdzie to moge kupić?"

http://pumpingiron.w.interia.pl 

Pozdrawiam, Dezir - (były, więc nieoficjalny) moderator działu "Fitness"
----------------------------------------------
>> "TRZEBA BYĆ ZNAWCĄ, A NIE WYZNAWCĄ" <<

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co w Hiszpani

Następny temat

oma + kreatyna

WHEY premium