SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Poranny terning interwałowy- 8 rano- co zjeść- 1 godzine przed- zabezpieczenie masy.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

Ilość wyświetleń tematu: 4505

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 271 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2415
Witam,

Na godzinę 8 rano (dla mnie trochę wczesna pora jak na trening), planuję godzinny trening interwałowy.
Planuję wstać o 7rano i zastanawiam się co zjeść.

Przy wzroście 183 ważę 85kg.
Mam na sobie trochę mięśni- biceps jakieś 42-43. Obwód w pasie 80cm. Mało tłuszczu na brzuchu- tzn. tyle ile na zewnętrznej części przedramion. Na zewnętrznej części przedramion mam trochę tłuszczu- taka moja budowa.

Nie planuję więc redukcji zwłaszcza że dzień wcześniej około godz.13-tej robię trening siłowy.
Musi to być posiłek, który da mi wystarczający zapas energii na ten trening. Dodaję też suple.

Wstępnie planuję przed treningiem:
-Talerz płatków musli z łyżeczką oliwy z oliwek i do tego banan.
Ile to będzie miało kalorii to mogę policzyć, ale nie wiem ile spalę podczas godzinnego treningu.
-suple- 4mega capsy BCAA olimp, 2 kapsułki CLA+L-karnityna+zielona herbata olimpa. Może dorzuce animal paka.

Zaraz po trenigu:
-banan, 20g izolatu białkowego, 3mega capsy BCAA olim, 2 mega capsy glutaminy,
a potem normalne śniadanie
2ciemne bułki pół twarogu z oliwą z oliwek i pomidorem oraz jedno jajko.


Wiem że dobre byłyby płatki owsiane, ale bardzo źle je trawię- mam mocne wzdęcia i nie chcę ludzi zagazować na treningu lub po nim.

Zmieniony przez - Clevland w dniu 2008-09-30 12:41:02

Zmieniony przez - Clevland w dniu 2008-09-30 12:42:17
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 205 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16559
to kupię mniej dojrzałego i wstawię do prezerwatywy - podobno tak najszybciej dojrzewają. Generalnie lateks odpowiada za dojrzewanie bananów.

Pamietaj tylko zeby kupic prezerwatywe smakowa. Bedziesz mial mix owocowy

Zmieniony przez - callao w dniu 2008-10-01 11:27:50

Małe kroki - Wielkie rezultaty

Dieta to 24 godzinny trening

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 8678 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160898
nie robi sie interwalow w dzien silowni

...:::Every Dream Has A Beginning:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
j/w ci już kolega napisał nie rób interwałów w dzień treningowy przełóż je na nietreningowy i nie koniecznie muszą być rano. A przed dałbym ryż makaron czy kasze jeśli nie trawisz dobrze owsianych do tego źródło białka i suplementy które pisałeś...........

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 8678 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160898
przed interwalami koniecznie bialko jak robisz je rano
1

...:::Every Dream Has A Beginning:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 271 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2415
Rozumiem,

Trening siłowy robię dzień wcześniej. Dwóch treningów (interwały i siłowy) w jeden dzień nawet nie planuję. Takie rzeczy to u zawodowców- oni mają odpowiednią "aptekę".

Rozumiem że zamiast płatków musli lepszy będzie np. ciemny ryż.
W takim razie będzie to ryż brązowy z bananem odrobiną miodu i oliwy z oliwek. Do tego dodam z 20gram izolatu białkowego.
Godzina czy 45 minut na przyswojenie ciemnego ryżu powinno wystarczyć. Chodzi o to żeby nie biegać z pełnym żołądkiem.

Nie za bardzo chce mi się wstawać wcześniej niż o godz. 7-ej, żeby zjeść coś innego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
Godzina czy 45 minut na przyswojenie ciemnego ryżu powinno wystarczyć. Chodzi o to żeby nie biegać z pełnym żołądkiem.
myślę że 45 min to za mało na tyle przed treningiem zrezyguj również z oliwy z oliwek a ryż w takim wypadku zamieniłbym na biały bo 45min to mało i będzie zalegało....

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
jak chcesz interwaly godzine robic?

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1924 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22174
on chce jeść posiłek godzine przed interwałami i robić interwały godzine co jest nierealne

Zmieniony przez - Jacquess w dniu 2008-09-30 23:17:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
heh
godzina nie wystarczy na przyswojenie bialka, wegli zlozonych i prostych
co jest celem? redukcja? wytrzymalosc?
interwalow przez godzine nie dasz rady zrobic

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 271 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2415
Widzę że wkraczamy w rejon - mission impossible...

co jest celem? redukcja? wytrzymalosc?
Celem jest:
Dostać w głowę- i poczuć się jak Mike Tyson.

Trening boksu, 45 min do godziny- tzn. ile morda wytrzyma.

Nie chcę stracić mięśni, a jednocześnie parę deko tłuszczu mogłoby "odparować"

Nie che mi się wstawać wcześniej niż o godzinie 7:00- to i tak dla mnie środek nocy... Normalnie wstaję o 8:00

Normalnie treningi mam po południu i jadam z 1,5 do 2 godzin wcześniej.
Tu muszę się sprężyć w godzinę.

Rozumiem że ciężko dostarczyć takie paliwo które byłoby przyswojone w przeciągu 1godziny i starczało na 1godzinę ostrej jazdy.
Może jakieś Carbo w trakcie?

Zmieniony przez - Clevland w dniu 2008-10-01 00:11:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
nie wiem czy boks bedzie mozna nazwac treningiem interwalowym...nie wiem jak masz zamiar go wykonywac...

jak po godzinie chcesz robic trening
to nie wybieraj bardzo zlozonych ww
carbo jest srednim pomyslem ale dawka 30-50gr vitargo/vextrago/ waxy maize starch juz lepiej
z pozywienia, lekko niedogotowany bialy ryz, albo ogolnie paraboliczny...albo np. pieczywo wasa pelnoziarniste 3-4 'kromki' (ogolnie sa to ww zlozone, jednakze, z racji przetworzenia jako bardzo niski IG nie mozna tego zaliczyc)
do tego 20-25gr odzywki bialkowej - niekoniecznie izolat

powinno wystarczyc

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Brak Apetytu? jak z tym walczyc ?

Następny temat

Pomozcie mi z Dieta !

Wiecej