SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Poradnik- Jak zwiększyć WZROST vol.2

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 493256

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Można jeszcze w tym wieku większy skok wzrostu zaliczyć większość jednak po 18-stych urodzinach nie rośnie już za wiele (do kilku centymetrów)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 165 Napisanych postów 1228 Wiek 30 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 180644
kiedys słyszałem że wywalone estro blokuje wzrost dlatego nie warto brac za dużo testosteronu jak się jeszcze rośnie i chce urosnąć bo skonwertuje do e2.
Z tym ziomkiem idealny przykład że nie ma co szukać sposobów albo urośniesz ponad 10 cm albo nic.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 26 Wiek 22 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 410
Chyba nie zaszkodzi spróbować co?
Kilkanaście osób napisało, że miało efekty. Placebo na pewno to nie było bo skoro wcześniej prawie już nie rośli albo były to znikome wartości typu 0.1cm/miesiąc lub mniej a tu nagle 1.5-2cm w 14 dni. O pomyłce też nie ma mowy skoro są tak zafascynowani tematyką wzrostu to na pewno robili dokładne pomiary i ciężko się pomylić o 2 cm.

Spróbuję koło maja jak będzie wolne od szkoły i będę mógł wszystko dobrze zorganizować pod kątem czasu na przygotowywanie posiłków czy solidne ćwiczenia.
Zaraz zlecą się tutaj pesymiści, którzy będą pisali że głupota, nie ma naukowych dowodów na działanie (a są na nie działanie?), ze tylko hajsiwo w błoto.
Ale uwierzcie 100 zł to dla mnie nie wielka cena, mogę sobie na to pozwolić. Nie uda się cóż? Wtedy dojdę do wniosku, że na mnie nie działa.
Na razie pragnę opublikować faktyczny stan rzeczy:
- 167cm wzrostu o godzinie 16
- 17 lat od miesiąca

Cel: nie mam wygórowanych oczekiwań - 170cm jest ok, nawet jak wskoczy mi wartość około 168,5-169 nie będę narzekał gdyż mam skrzywienie kręgosłupa i na pewno po skorygowaniu wady wskoczy z cm, może dwa.

Oczekujcie mojej relacji koło 15 maja, na pewno wrzucę, a nie jak co niektórzy, którzy zapewniali, że zaczynają kurację i za jakiś czas wrzuca opis efektów, bądź stwierdzenie braku ich a minęło kilka lat i ślad po nich zaginął.

Jak mówiłem, wszystkiego warto spróbować, na pewno lepiej tego niż typowych złotych środków (10cm w 3 miesiące!), na które się nabierają typowi idioci, bo nawet desperat się na takie coś nie nabierze, jak ma oleju w glowie.

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 0
Kupiłem zestawik, we wtorek powinienem mieć to zobaczę czy to jest warte cokolwiek. Na razie prawie 17 lat 173cm. Dla mnie to jednak trochę śmieszne, że w kilka dni niby dwa cm można urosnąć więc na nic się nie nastawiam ale warto próbować. Tak z ciekawości sprawdziłem konto autora tematu i on pomimo swoich obietnic 1,5-2cm nic nie urósł i został na 170 ( tak przynajmniej wynika z jego wypowiedzi na forum)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 26 Wiek 22 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 410
MrVanosh
Kupiłem zestawik, we wtorek powinienem mieć to zobaczę czy to jest warte cokolwiek. Na razie prawie 17 lat 173cm. Dla mnie to jednak trochę śmieszne, że w kilka dni niby dwa cm można urosnąć więc na nic się nie nastawiam ale warto próbować. Tak z ciekawości sprawdziłem konto autora tematu i on pomimo swoich obietnic 1,5-2cm nic nie urósł i został na 170 ( tak przynajmniej wynika z jego wypowiedzi na forum)


Czytałem jego ostatnią wypowiedź, że u pielęgniarki miał wymierzone 170.6.
Wcześniej miał 170 rano, warto zauważyć, że pierwsze ubytki we wzroście (ubijanie się kręgosłupa) są widoczne już po godzinie/dwóch i jest to spadek o około 1,5cm.
Wątpie by do pielęgniarki poszedł parę minut po wstaniu z łóżka Więc możliwe, że urósł dwa cm, ale raczej nie po APL bo nie miał chyba żadnych efektów po nim.
Druga sprawa, że człowiek rośnie do 20 roku życia (tak mi powiedział lekarza ortopeda, który pracuje w jednej z najlepszych klinik w Polsce), więc miał prawo skoczyć jeszcze :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 435 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 11080
Jak macie po 17 lat to coś tam urośniecie.Jak macie poniżej 180 to jesteście niscy i bedziecie.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
Poniżej 180 wcale się nie jest niskim.
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Oczywiście że nie tylko średniego wzrostu mężczyzna ale użytkownik powyżej ma swoje własne skale
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 707 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 10442
anubis84
Poniżej 180 wcale się nie jest niskim.


pierdu pierdu moze i nie,ale w sporcie i nie chodzi mi o siatkowke czy koszykowke ,wzrost ponizej 180 jest zly
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
Zależy jakie sporty, podnoszenie ciężarów, tam nie ma samych wysokich kolesi.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przepuklina

Następny temat

Ból żeber, pod żebrami, w klatce, przy głęb. oddechu

Wiecej