SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Poradnik- Jak zwiększyć WZROST vol.2

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 493265

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
makiuu
kiedy w koncu zrozumiecie,ze wzrost to nie geny,kwestia genów,a najzwyczajniej w świecie loteria?
podobnie jest z wyglądem człowiek,przykładowo twoja matka,moze byc miss polonią ojciej równierz przystojny, a ty możesz mieć zeza i nadwage,,,
inny przykład :
mozesz miec rodzicow co wygladaja jak małpy ,a ty sam możesz być ładny(a)


znasz chociaż podstawy genetyki że stawiasz takie tezy ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 407 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 12494
BPL-G
makiuu
kiedy w koncu zrozumiecie,ze wzrost to nie geny,kwestia genów,a najzwyczajniej w świecie loteria?
podobnie jest z wyglądem człowiek,przykładowo twoja matka,moze byc miss polonią ojciej równierz przystojny, a ty możesz mieć zeza i nadwage,,,
inny przykład :
mozesz miec rodzicow co wygladaja jak małpy ,a ty sam możesz być ładny(a)


znasz chociaż podstawy genetyki że stawiasz takie tezy ?


tak, a wracając do tematu który zwie się '' Poradnik-Jak zwiększyć wzrost vol.2'' to jak go zwiększyć ?
jetem ciekaw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 435 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 11080
Jeżeli ktoś dalej próbuje zwiekszyć wzrost to niech spróbuje Laminine.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 407 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 12494
makiuu
BPL-G
makiuu
kiedy w koncu zrozumiecie,ze wzrost to nie geny,kwestia genów,a najzwyczajniej w świecie loteria?
podobnie jest z wyglądem człowiek,przykładowo twoja matka,moze byc miss polonią ojciej równierz przystojny, a ty możesz mieć zeza i nadwage,,,
inny przykład :
mozesz miec rodzicow co wygladaja jak małpy ,a ty sam możesz być ładny(a)


znasz chociaż podstawy genetyki że stawiasz takie tezy ?


tak, a wracając do tematu który zwie się '' Poradnik-Jak zwiększyć wzrost vol.2'' to jak go zwiększyć ?
jetem ciekaw


sam mam dziwny wzrost, z rana jak sie dobrze wyspie tak ze 186,5 to na koniec dnia bedzie tak ze 184,5 -185...
ani nie jestem niski,ani średni ani wysoki , przydałoby się tak ze 188 to już wysoki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 407 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 12494
diox96
Jeżeli ktoś dalej próbuje zwiekszyć wzrost to niech spróbuje Laminine.


konkrety gościu
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 435 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 11080
Po długim czasie jednak temat ruszył.
Nie ma po co tego tematu blokować.Ja chętnie po obserwuje,poczytam.
To nie jest tak,że każda osoba mają skończone 18 lat przestanie rosnąć.Nie każdy rośnie do ukończenia 21 lat.Mało takich osób jest.
Nikt z was nie ma na to wpływu kiedy zaczniecie dojrzewać ,a kiedy skończycie dojrzewać.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
Nie wiem co wnosi Twoja wypowiedź do tematu.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
nieweiele tak jak i w tym temacie można podziałać to bardziej grupa wsparcia i złudna nadzieja dla tych co chcieli by mieć trochę więcej cm niestety z czasem zobaczą że to zwyczajnie nie działa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 101 Wiek 24 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 6515
To jak to jest z tymi genami ? Mam 18 lat i tylko 172cm wzrostu gdy moi bracia mają po 186cm i 184cm, a ojciec 185cm ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 407 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 12494
sebastian99
To jak to jest z tymi genami ? Mam 18 lat i tylko 172cm wzrostu gdy moi bracia mają po 186cm i 184cm, a ojciec 185cm ?


Tak to jest ,ze genetycznie mozesz odziedziczyc wade wzroku,a nie wzrost . wzrost to loteria
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przepuklina

Następny temat

Ból żeber, pod żebrami, w klatce, przy głęb. oddechu

Wiecej