SFD.pl Zdrowie i Uroda

Dodaj odpowiedź

Poradnik- Jak zwiększyć WZROST vol.2

Wysłana -
sw12345
Tej metody ze ściskaniem stawów sprawdziłem na małym palcu czytałem że dobra tka próba i wiem że lepiej wisieć na drążku z obciązeniem na nogach bo od tego ściskania to mi palec spuchł jak świnia ale po 3 tygodniach zeszło !!! lepiej tego na kolanach nie robić

Próbowałeś też metody LSJL?
Wysłana -
Mateusz4949
1-2 centymetry nic ci nie da, w ciągu dnia możesz stracić więcej tak 2,5cm a ja osobiście tego nie czuję że rano byłem wyższy czy wieczorem niższy.
170 może mało ale ktoś musi mieć mało żeby ktoś miał dużo, jak by średni wzrost był 2m a ty byś miał 190 to dalej byś gadał że jesteś niski ale nie potrzebnie tego tak przeżywać i dawać temu jakiś negatywny wyraz że ktoś jest niski to na pewno musi być gorszy, takie januszowe cebulackie pie*dolenie o szopenie
w

Ale kto by chciałby mieć mało.U mężczyzn wzrost jest bardziej ważniejszy niż u mężczyzn .Chcialbym tylko mieć średni wzrost.Nie lubię koszykówki,ani nie chce być modelem ,bo mnie to nie kreci.Dziewczyny nie lubią niziołków ,albo nieudaczników życiowych.Przeciez wiesz jak jest.
Wysłana -
to już by trzeba było się zagłębić w ludzką psychologię, człowiek jest gatunkiem stadnym i podąża ślepo za tłumem jak owce choć może sobie na pierwszy rzut oka nie zdawać z tego sprawy.
U mnie nie robi to żadnej różnicy czy ktoś jest wysoki czy niski kwestia gustu są dużo ważniejsze rzeczy jak zdrowie i pieniądze, jakieś towarzystwo itd. niż niski wzrost na który można mieć wywalone i się nie martwić.
Może ktoś cię męczył wzrostem w dzieciństwie i ci tak zostało taki fetysz, w domu czy w szkole?
Zależy od dziewczyny większość poleci na fajną chate i sportowe auto a nie na to ile masz wzrostu bo kobiety lubią żyć w luksusie i się nie narobić. Możesz mieś 190 cm i dalej być nieudacznikiem więc nie łączył bym tych 2 rzeczy.
Ja mam 188 i osobiście nie lubię wysokich dziewczyn tak 155-165cm idealnie ty też nie musisz szukać dziewczyn po 170 i więcej i większość nie powinna wybrzydzać czy masz 10 czy 40 cm więcej od niej.
Wysłana -
diox96
Dziewczyny nie lubią niziołków ,albo nieudaczników życiowych.Przeciez wiesz jak jest.

nie rozumiem dlaczego kogoś niski wzrost powiązujesz do bycia nieudacznikiem życiowym
Wysłana -
Wiele osób niskich znam co ma dziewczyny wyższe od siebie to nie jest żaden argument.
Wysłana -
Usunięty przez BPL-G za naruszenie Pkt 1 regulaminu forum.
Wysłana -
Idź swoje frustracje wypisywać gdzie indziej, wszystko co nie będzie czegokolwiek wnosiło do tematu będzie kasowane.
Strona 252 z 252
Dodaj odpowiedź