SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Poradnik- Jak zwiększyć WZROST vol.2

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 493269

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 435 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 11080
sw12345
Tej metody ze ściskaniem stawów sprawdziłem na małym palcu czytałem że dobra tka próba i wiem że lepiej wisieć na drążku z obciązeniem na nogach bo od tego ściskania to mi palec spuchł jak świnia ale po 3 tygodniach zeszło !!! lepiej tego na kolanach nie robić


Próbowałeś też metody LSJL?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 435 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 11080
Mateusz4949
1-2 centymetry nic ci nie da, w ciągu dnia możesz stracić więcej tak 2,5cm a ja osobiście tego nie czuję że rano byłem wyższy czy wieczorem niższy.
170 może mało ale ktoś musi mieć mało żeby ktoś miał dużo, jak by średni wzrost był 2m a ty byś miał 190 to dalej byś gadał że jesteś niski ale nie potrzebnie tego tak przeżywać i dawać temu jakiś negatywny wyraz że ktoś jest niski to na pewno musi być gorszy, takie januszowe cebulackie pie*dolenie o szopenie
w

Ale kto by chciałby mieć mało.U mężczyzn wzrost jest bardziej ważniejszy niż u mężczyzn .Chcialbym tylko mieć średni wzrost.Nie lubię koszykówki,ani nie chce być modelem ,bo mnie to nie kreci.Dziewczyny nie lubią niziołków ,albo nieudaczników życiowych.Przeciez wiesz jak jest.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 165 Napisanych postów 1228 Wiek 30 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 180644
to już by trzeba było się zagłębić w ludzką psychologię, człowiek jest gatunkiem stadnym i podąża ślepo za tłumem jak owce choć może sobie na pierwszy rzut oka nie zdawać z tego sprawy.
U mnie nie robi to żadnej różnicy czy ktoś jest wysoki czy niski kwestia gustu są dużo ważniejsze rzeczy jak zdrowie i pieniądze, jakieś towarzystwo itd. niż niski wzrost na który można mieć wywalone i się nie martwić.
Może ktoś cię męczył wzrostem w dzieciństwie i ci tak zostało taki fetysz, w domu czy w szkole?
Zależy od dziewczyny większość poleci na fajną chate i sportowe auto a nie na to ile masz wzrostu bo kobiety lubią żyć w luksusie i się nie narobić. Możesz mieś 190 cm i dalej być nieudacznikiem więc nie łączył bym tych 2 rzeczy.
Ja mam 188 i osobiście nie lubię wysokich dziewczyn tak 155-165cm idealnie ty też nie musisz szukać dziewczyn po 170 i więcej i większość nie powinna wybrzydzać czy masz 10 czy 40 cm więcej od niej.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
diox96
Dziewczyny nie lubią niziołków ,albo nieudaczników życiowych.Przeciez wiesz jak jest.


nie rozumiem dlaczego kogoś niski wzrost powiązujesz do bycia nieudacznikiem życiowym
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
Wiele osób niskich znam co ma dziewczyny wyższe od siebie to nie jest żaden argument.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Usunięty przez BPL-G za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 435 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 11080
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Idź swoje frustracje wypisywać gdzie indziej, wszystko co nie będzie czegokolwiek wnosiło do tematu będzie kasowane.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 24
Od jakiegoś czasu przyglądam się tematowi i też chciałbym być wyższym, mój cel to 2m+, obecnie mam 190, mierzę się zaraz po wstaniu, natrafiłem na takie coś:


Co o tym myślicie i czy bylibyście zainteresowani praktykowaniem tego? Pod filmem jest dużo pozytywnych komentarzy, gdzie osoby urosły parę cm.
Temat wydaje mi się bardzo ciekawy, bo całość miałaby wyglądać tak, że poprzez ukryte przekazy w tym, przypadka mózgowa odpowiedzialna za wytwarzanie hormonu wzrostu wytwarzałaby go dzięki stymulacji przez te ukryte przekazy, codziennie przez np 2h słuchaloby się tego przez słuchawki w pętli i np po 2 miesiącach sprawdziloby się wyniki :D


Zmieniony przez - Kringerer w dniu 2018-07-27 02:05:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 707 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 10442
Kringerer
Od jakiegoś czasu przyglądam się tematowi i też chciałbym być wyższym, mój cel to 2m+, obecnie mam 190, mierzę się zaraz po wstaniu, natrafiłem na takie coś:


Co o tym myślicie i czy bylibyście zainteresowani praktykowaniem tego? Pod filmem jest dużo pozytywnych komentarzy, gdzie osoby urosły parę cm.
Temat wydaje mi się bardzo ciekawy, bo całość miałaby wyglądać tak, że poprzez ukryte przekazy w tym, przypadka mózgowa odpowiedzialna za wytwarzanie hormonu wzrostu wytwarzałaby go dzięki stymulacji przez te ukryte przekazy, codziennie przez np 2h słuchaloby się tego przez słuchawki w pętli i np po 2 miesiącach sprawdziloby się wyniki :D



Zmieniony przez - Kringerer w dniu 2018-07-27 02:05:29


tez o tym slyszalem osobiscie balbym sie tego sluchac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 165 Napisanych postów 1228 Wiek 30 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 180644
normalna piosenka relaksacyjna, a co do komentarzy pod filmikiem to nie wierzcie na słowo bo każdy może tam napisać że urósł 5 metrów po słuchaniu tego
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przepuklina

Następny temat

Ból żeber, pod żebrami, w klatce, przy głęb. oddechu

Wiecej