SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Poradnik- Jak zwiększyć WZROST vol.2

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 495143

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 165 Napisanych postów 1228 Wiek 30 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 180644
Na pewno nie warto robić tego bez konsultacji ze specjalistą w danej dziedzinie medycyny bo zwykły lepiej mało co o tym wie lub czytał o tym, nie takie głupoty już w internecie pokazywali a ludzie powtarzali i tracili zdrowie czy życie
Wzrost jest uwarunkowany genetycznie nie trzeba się o niego starać tylko optymalnie się rozwijać. Na wzrost można pośrednio wpływać ale u dzieci a nie dorosłych ludzi z tym że też niesie to za sobą możliwe efekty uboczne dlatego jest to ostatecznością i leczy się karłów a nie chłopów po 170 pare cm.
Lepiej poszukaj sobie jakiegos zajecia zeby nie mysleć już o tym wzroście bo i tak nie jest ci dany na wieki
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 435 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 11082
Mateusz4949
Na pewno nie warto robić tego bez konsultacji ze specjalistą w danej dziedzinie medycyny bo zwykły lepiej mało co o tym wie lub czytał o tym, nie takie głupoty już w internecie pokazywali a ludzie powtarzali i tracili zdrowie czy życie
Wzrost jest uwarunkowany genetycznie nie trzeba się o niego starać tylko optymalnie się rozwijać. Na wzrost można pośrednio wpływać ale u dzieci a nie dorosłych ludzi z tym że też niesie to za sobą możliwe efekty uboczne dlatego jest to ostatecznością i leczy się karłów a nie chłopów po 170 pare cm.
Lepiej poszukaj sobie jakiegos zajecia zeby nie mysleć już o tym wzroście bo i tak nie jest ci dany na wieki



Zapytałem si przez i internet endokrynologa ,czy będę mieć po tym skutki uboczne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 435 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 11082
diox96
Mateusz4949
Na pewno nie warto robić tego bez konsultacji ze specjalistą w danej dziedzinie medycyny bo zwykły lepiej mało co o tym wie lub czytał o tym, nie takie głupoty już w internecie pokazywali a ludzie powtarzali i tracili zdrowie czy życie
Wzrost jest uwarunkowany genetycznie nie trzeba się o niego starać tylko optymalnie się rozwijać. Na wzrost można pośrednio wpływać ale u dzieci a nie dorosłych ludzi z tym że też niesie to za sobą możliwe efekty uboczne dlatego jest to ostatecznością i leczy się karłów a nie chłopów po 170 pare cm.
Lepiej poszukaj sobie jakiegos zajecia zeby nie mysleć już o tym wzroście bo i tak nie jest ci dany na wieki



Zapytałem się przez internet endokrynologa ,czy będę mieć po tym skutki uboczne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Tak już widzę jak endokrynolog online CI odpisze na temat metody w filmiku, co ma do tego endokrynolog on nie jest od takich spraw

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 435 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 11082
anubis84
Tak już widzę jak endokrynolog online CI odpisze na temat metody w filmiku, co ma do tego endokrynolog on nie jest od takich spraw


Zapytałem się więc kolesia ,który prowadzi blok jak urosnąć bez ściemy.Szczerze mi powiedział,że ta metoda może doprowadzić do uszkodzenia stawów,lub nawet do kalectwa.Wiec ja wolę być pełnosprawny ruchowo niż być kaleką.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
diox96
BPL-G
anubis84
Jeszcze co wymyślisz by sie rozciągnąć i urosnąć, chcesz to próbuj


później będzie temat... 'ból kolana co polecacie ?'



Nie tylko ja staram się zwiększyć swój wzrost.Trzeba to wziaść pod uwagę.


Ale co wziąć pod uwagę ? Są kwestie na które nie masz wpływu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 435 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 11082
BPL-G
diox96
BPL-G
anubis84
Jeszcze co wymyślisz by sie rozciągnąć i urosnąć, chcesz to próbuj


później będzie temat... 'ból kolana co polecacie ?'




Nie tylko ja staram się zwiększyć swój wzrost.Trzeba to wziaść pod uwagę.


Ale co wziąć pod uwagę ? Są kwestie na które nie masz wpływu.

Że na pewno co się da jakiś centymetr wyciągnąć może.Wiele osób narzeka na wzrost majac w przedziale 170-179.
To jest w tych czasach mało mieć 170 wzrostu.Duzo chłopakow w wieku 16-24 lat średni wzrost wynosi 182.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 165 Napisanych postów 1228 Wiek 30 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 180644
1-2 centymetry nic ci nie da, w ciągu dnia możesz stracić więcej tak 2,5cm a ja osobiście tego nie czuję że rano byłem wyższy czy wieczorem niższy.
170 może mało ale ktoś musi mieć mało żeby ktoś miał dużo, jak by średni wzrost był 2m a ty byś miał 190 to dalej byś gadał że jesteś niski ale nie potrzebnie tego tak przeżywać i dawać temu jakiś negatywny wyraz że ktoś jest niski to na pewno musi być gorszy, takie januszowe cebulackie pie*dolenie o szopenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1242
Tej metody ze ściskaniem stawów sprawdziłem na małym palcu czytałem że dobra tka próba i wiem że lepiej wisieć na drążku z obciązeniem na nogach bo od tego ściskania to mi palec spuchł jak świnia ale po 3 tygodniach zeszło !!! lepiej tego na kolanach nie robić
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1242
!!!
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przepuklina

Następny temat

Ból żeber, pod żebrami, w klatce, przy głęb. oddechu

WHEY premium