SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Poradnik- Jak zwiększyć WZROST vol.2

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 495700

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 165 Napisanych postów 1228 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 180644
a tam gadanie, możesz mieć 170 cm i grać w nba, co prawda nie jako center a rozgrywający ale liczą się umiejętności i statystyka a nie warunki fizyczne, ciężko znależć sport który na starcie dyskwalifikował by cię z uprawiania go zawodowo na starcie ze względu na wzrost
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 707 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 10445
Mateusz4949
a tam gadanie, możesz mieć 170 cm i grać w nba, co prawda nie jako center a rozgrywający ale liczą się umiejętności i statystyka a nie warunki fizyczne, ciężko znależć sport który na starcie dyskwalifikował by cię z uprawiania go zawodowo na starcie ze względu na wzrost


ale w wiekszosci sportow graja wysocy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
aa3
anubis84
Poniżej 180 wcale się nie jest niskim.


pierdu pierdu moze i nie,ale w sporcie i nie chodzi mi o siatkowke czy koszykowke ,wzrost ponizej 180 jest zly


kwestia sporto ciężary , kulturystyka , akrobatyka, gimnastyka tu będą niscy mieli łatwiej
przy wielu sportach nie będzie miało to żadnego znaczenia jak piłka nożna czy bieganie na długich dystansach
i są takie gdzie oczywiście wzrost jest potrzebny

inna sprawa że co to ma do tego ? równie dobrze nie każdy może być piosenkarzem czy modelką
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 165 Napisanych postów 1228 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 180644
możemy dojść do konsensusu że lepiej być wysokim niż być niskim czy średniego wzrostu ale to nie zmieni faktu że od pisania o tym nikt nie urośnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Dokładnie , dlatego dla mnie te wszystkie tematy odnośnie niego nie mają większego sensu
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 436 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11091
Ja mam 177 i łatwo w sporcie nie mam.
Słabo mi ten sport idzie małe mam bicepsy ,mój wynosi ponad 37 w lapie.
Jak mój drobny niski wzrost to jest średnio.Nie sądzę,że niscy klutyrysci osiągają lepsze wyniki.Niektorzy zaraz powiedzą na mnie ,że jestem trollem,gadam głupoty itp.
Gościu co ma 190 wzrostu to może mieć 50 w lapie,ale nie koleś co ma 175-179 wzrostu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 165 Napisanych postów 1228 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 180644
1. Objętość łapy nie ma nic wspólnego ze sportre, nawet w dyscypilnach siłowych jak podnoszenie ciężarów czy sporty walki
2. Nie zwaniaj wyników sportowych na wzrost czy objętość łapy
3. Wydziałeś kiedyś zawody kulturystyczne? Jest pełno kulturystów po 168-178 cm co mają ponad 50 w łapie czy mister olympia 175cm ale ma to mało wspólnego ze sportem, jest to show/pokaz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 436 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11091
Mateusz4949
1. Objętość łapy nie ma nic wspólnego ze sportre, nawet w dyscypilnach siłowych jak podnoszenie ciężarów czy sporty walki
2. Nie zwaniaj wyników sportowych na wzrost czy objętość łapy
3. Wydziałeś kiedyś zawody kulturystyczne? Jest pełno kulturystów po 168-178 cm co mają ponad 50 w łapie czy mister olympia 175cm ale ma to mało wspólnego ze sportem, jest to show/pokaz



Tam wszyscy są na koksie.
...
Napisał(a)
Usunięty przez BPL-G za pkt 1 regulaminu
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 707 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 10445
...
Napisał(a)
Usunięty przez BPL-G za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 436 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11091
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przepuklina

Następny temat

Ból żeber, pod żebrami, w klatce, przy głęb. oddechu

WHEY premium