SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Poradnik- Jak zwiększyć WZROST vol.2

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 494965

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17700 Napisanych postów 132147 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460634
Oj kolego się mijasz z faktami, nikt tu nikogo nie obraża, tylko uświadamia, widziałeś żeby ktoś sięwyśmiewał z tego że jest niski itp.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ok nie ma co sie z wami wygadywać i tak nie wygram a jak wygram to i tak dostane bana i znowu to samo :)
Pozdrawiam


Zmieniony przez - BPL-G w dniu 2018-02-25 20:16:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
anubis84

nie chce mi sie szukać ale pamiętam że śmialiście sie z gościa że tak naprawde nic nie urósł po tej metodzie tylko wypinał sie podczas mierzenia i z tego sie wziął jego wzrost. Takich przypadków było więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
@BPL-G

Dlaczego usuwasz treść moich postów znowu coś z tym waszym regulaminem nie styka?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
I to jest właśnie to o czym wspominałem i Twoje emocjonalne podejście do tematu , wcześniej link teraz żeby na PW bo widzisz w czymś interes , niestety dla Ciebie na forum takie rzeczy nie są tolerowane i dlatego była wtedy i teraz edycja

nie przekroczysz granicy bana nie dostaniesz, nie ode mnie przynajmniej
w 2017 nie dałem żadnego nie licząc wrzucania linków i reklamy nie uzgodnionej z administracją forum




Zmieniony przez - BPL-G w dniu 2018-02-25 20:19:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
@BPL-G

nigdy nie wrzuciłem linka na ten temat aha i jeszcze jestem tutaj oskarżany o jakąś chęć wzbogacenia się hahahah :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Być może nie o Ciebie chodziło dużo tutaj na forum takich sytuacji a każdego nicka nie pamiętam jak nie Ciebie to sorry

swoją drogą o co jest właściwie temat ? Ja nie mam problemu żebyś napisał .... 'Wg mnie taka i taka substancja czy taka może być przydatna bla bla itd." jak nie ma nazw produktów , linków , sklepów , powiadomek to możesz pisać od tego jest forum co nie znaczy że inni się muszą z tym zgadzać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ok, chciałem pomóc komuś podsyłając link na pw, jeśli to tak bardzo wam się nie podoba to nie mój problem. Szkoda że od razu oceniasz mnie za jakiegoś oszusta, z drugiej strony "fajnie" to o tobie świadczy że tak traktujesz forumowicza.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Co Ty taki wrażliwy ? Obowiązuje zwyczajnie regulamin na forum, który jest przestrzegany bo gdyby tego nie było to w co drugim temacie byłyby reklamy/kryptoreklamy. Nic personalnego , radzę trochę dystansu do tego nabrać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 435 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 11082
Spotkałem mojego kolegę w sklepie.On miał w wieku 17z jakieś 160pare wzrostu.Od 18nastki go nie widziałem.Po dwóch latach jest wyższy o 11 cm.Przedtem był naprawdę niski.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przepuklina

Następny temat

Ból żeber, pod żebrami, w klatce, przy głęb. oddechu

WHEY premium