SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Poradnik- Jak zwiększyć WZROST vol.2

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 495134

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 407 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 12494
diox96
anubis84
Jedne lubią inne nie, tu nie ma tak że tylko wysocy są super


Ale jest taki trend kreowany przez media,że ideał faceta to wysoki brunet o piwnych oczach,oraz kobieta wysoka o długich nogach o blond włosach.



nie musi byc wysoka dziewczyna o blond wlosach zeby byla ladna
moze byc niska brunetka ,ale ładniejsza od wysokiej blondynki . i co zatkało ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 407 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 12494
diox96
BPL-G
i te 3 brakujące cm do tych 180 robi aż tak wielką różnice ?



Tak robi różnicę i to średnią.
Nie czuję się bez tych 3 cm prawdziwym mężczyzną.
Kto nie ma tych 180cm nie jest prawdziwym mężczyzna i nigdy nie będzie.



p******isz pan kacapały i tyle
prawdzizym mężczyzną ? pfuu

mike tyson
floyd mayweather
conor mcgregor
saul alvarez

powiedz im prosto w oczy,ze nie sa mezczyznami
nie chce cie obrazac ...ale... :(

a ty chociaz jestes pewny,ze masz te 177 cm ?
bo ja dla przykładu jak dobrze sie wyspie w niedziele to bede mial 187, a czasem jak z harówy wróce po 9h na nogach to mam około 184
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 435 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 11082
makiuu
diox96
BPL-G
i te 3 brakujące cm do tych 180 robi aż tak wielką różnice ?



Tak robi różnicę i to średnią.
Nie czuję się bez tych 3 cm prawdziwym mężczyzną.
Kto nie ma tych 180cm nie jest prawdziwym mężczyzna i nigdy nie będzie.



p******isz pan kacapały i tyle
prawdzizym mężczyzną ? pfuu

mike tyson
floyd mayweather
conor mcgregor
saul alvarez

powiedz im prosto w oczy,ze nie sa mezczyznami
nie chce cie obrazac ...ale... :(

a ty chociaz jestes pewny,ze masz te 177 cm ?
bo ja dla przykładu jak dobrze sie wyspie w niedziele to bede mial 187, a czasem jak z harówy wróce po 9h na nogach to mam około 184


Tak mam 177cm.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 435 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 11082
177 cm dla dorosłego faceta to jest mało.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 435 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 11082
Przechodzę zawsze przez ulicę zawsze należę do tych najnizszych,a 170cm to już jest totalna tragedia.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 165 Napisanych postów 1228 Wiek 30 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 180644
diox96
Przechodzę zawsze przez ulicę zawsze należę do tych najnizszych,a 170cm to już jest totalna tragedia.

Ktoś musi być niższy żeby ktoś mógł być wyższy padło na ciebie bez względu czy się z tym pogodziłeś czy nie, na dzisiejszą chwilę nie da się urosnąć będąc dorosłym tzn. da się ale jest to skomplikowane, bolesne i drogie a w przyszłość będzie można najprawdopodobniej wszczepić jakiś chip i się będzię rosło tylko nie wiadomo czy dożyjesz tych czasów.
Mam 2 pytania do ciebie:
1. Jaki jest wg ciebie średni wzrost dla dorosłego mężczyzny w polsce? imo 179cm
wiesz co to jest standart deviation w odniesieniu do wzrostu? jak tak, to ile wg ciebie wynosi?
Próbuje po prostu zrozumieś w jaki sposób wyszło ci że 177cm to niski wzrost szczególnie w polsce gdzie to nie np. holandia czy skandynawia

2. Dlaczego 170cm to już jest totalna tragedia?, a może właśnie dobrze, zawsze są jakieś plusy i minusy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 435 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 11082
Mateusz4949
diox96
Przechodzę zawsze przez ulicę zawsze należę do tych najnizszych,a 170cm to już jest totalna tragedia.

Ktoś musi być niższy żeby ktoś mógł być wyższy padło na ciebie bez względu czy się z tym pogodziłeś czy nie, na dzisiejszą chwilę nie da się urosnąć będąc dorosłym tzn. da się ale jest to skomplikowane, bolesne i drogie a w przyszłość będzie można najprawdopodobniej wszczepić jakiś chip i się będzię rosło tylko nie wiadomo czy dożyjesz tych czasów.
Mam 2 pytania do ciebie:
1. Jaki jest wg ciebie średni wzrost dla dorosłego mężczyzny w polsce? imo 179cm
wiesz co to jest standart deviation w odniesieniu do wzrostu? jak tak, to ile wg ciebie wynosi?
Próbuje po prostu zrozumieś w jaki sposób wyszło ci że 177cm to niski wzrost szczególnie w polsce gdzie to nie np. holandia czy skandynawia

2. Dlaczego 170cm to już jest totalna tragedia?, a może właśnie dobrze, zawsze są jakieś plusy i minusy.


Według mnie średni wzrost zaczyna się od 180 do 190cm.Pelno jest takich młodych ludzi, szczególnie co mają 16-21lat,mają taki wzrost.Pelno jest nastolatków ,20sto paro Latków co minimum mają 180.
No niestety taki 16 nastolatek ma małe szanse ,żeby wystrzelić do 10cm.





Zmieniony przez - diox96 w dniu 2018-02-03 21:34:55

Zmieniony przez - diox96 w dniu 2018-02-03 21:35:47

Zmieniony przez - diox96 w dniu 2018-02-03 21:36:42

Zmieniony przez - diox96 w dniu 2018-02-03 21:38:49
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 435 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 11082
Czyli pogódźcie się niektórzy co są niscy co mają 165-179cm.Nie urośniecie będziecie niscy i tyle.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
diox96
Czyli pogódźcie się niektórzy co są niscy co mają 165-179cm.Nie urośniecie będziecie niscy i tyle.


Przecież od kilkunastu stron o tym wałkujemy tutaj.

Jak ktoś ma zapisane w genach to urośnie więcej.
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 435 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 11082
I co ktoś urósł?
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przepuklina

Następny temat

Ból żeber, pod żebrami, w klatce, przy głęb. oddechu

WHEY premium