SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Porada w sprawie suplementow do diety

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1364

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1251
Zwracam sie z goraca prosba o ocene mojego planu na zwalczenie tluszczu...
1. Dieta (nizej podane co i jak)
2. Aeorby (4 razy w tygodniu przed sniadaniem ok. 30 min - srednia intensywnosc, jak dam rade to jeszcze wieczorkiem mala dawka jazdy rowerem)
3. Trening silowy 3 - 4 razy w tygodniu (ogolnorozwojowka)
4. Jak tylko dojdzie to dorzucam do calosci Thremal Pro...

Moja dieta bedzie wygladac mniej wiecej tak:

Śniadanie
Mleko 3,2% 250g (szklanka)
Musli 80g
Ser twarogowy chudy 150g

II Sniadanie
Chleb zytni razowy z soja 100g (2 kromki)
poledwica z indyka (kurczaka) 60g

Obiad
Mieso z pierski kurczaka 100g
Ryz bialy 80g (kasza gryczana)

Podwieczorek
Tunczyk w sosie wlasnym 100g
Chcleb zytni razowy +soja 50 g (jedna kromka)

Kolacja
Olimp Pure Whey isolate 30 gram

Moim celem jest zrzucenie zbednego tluszczu, bez utraty (lub minimalnej) masy miesniowej.
Poniewaz jest to moja pierwsza dieta mam kilka pytan:
czy do drugiego sniadania moge dodac Pure Whey Isolate Olimpu, aby dostarczyc wiecej bialka?
Czy w dni treningu mam brac bialko ok. 30 min po treningu (30g) i ty;le samo na noc?
W dni nie treninogwe brac 30g bialka na noc?
Czy jesli zdarzy mi sie trenowac wieczorem, to po treningu uzupelnic weglowodany proste carbo(lub bananek) + bialko tak jak poisalem wczensniej?
Czy i jak stosowac carbo w czasie treningu? Czy lepiej nie stosowac, aby efektywniej spalac tluszczyk?
Co powiecie na temat diety? Jestem otwarty na wszelkie uwagi i propozycje zmiany, bo sam nie znam sie na temacie, a moj "Plan spalania tluszczu" zostal ulozony na podstawie informacji z forum (pozdrawiam Quarta)
z gory dziekuje...

W dziale Odzywianie wrzucilem ten temat, ale sprawe suplementow stwierdzilem, ze wrzuce tutaj...
Za odpowiedz z gory dziekuje i odplace sie Sogami, jak bedzie abonament:)
Pozdrawiam

CBS

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1251
To jak bedzie ze stosowaniem tych supli? Uzywac czy nie uzywac?A jesli uzywac to jak?

CBS

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
Z tym pytaniem lepiej wejdz na forum ODZywianie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 656
na noc bierz jakieś inne białko (serwatka za szybko się wchłania). bierz je niezależnie czy ćwiczysz danego dnia czy nie.

carbo w czasie treningu Ci nie zaszkodzi, ale uważaj z ilością.

rs22

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1251
Na Odzywianie dalem diete do oceny, ale sprawe supli wrzucilem tutaj, a dieta i treningi dla lepszego zobrazowania sytuacji...
pozdrawiam

CBS

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dietę masz ogólnie dobrze rozplanowaną, musisz tylko bacznie obserwować czy przynosi ci pożądane efekty w postaci nie za szybkiej utraty wagi/gdy waga spada radykalnie oznacza to, że tracisz dużo masy mięśniowej i wody/ albo przeciwnie gdy waga ani drgnie to przy diecie reukcyjnej niestety nie czynisz żadnych postępów, dlatego musisz określić swoje zapotrzebowanie kaloryczne, tj; ilość kalori musi być trochę mniejsza od zapotrzebowania, ale bez przesady/gdy będziesz się czuł jakby "rozbity" i bez ochoty na trening wtedy musisz trochę dorzucić węglowodanów/, natomiast jeżeli uznasz, że nie redukujesz tkanki tłuszczowej w tempie zadawalającym to zwiększ ilość białka w diecie/nie tylko na noc/ 2-3 porcje dziennie, tutaj już nieodzowne okazują się odżywki, a co do carbo na treningu to tylko w tym przypadku gdy bardzo brakuje ci kalori/objawy opisałem powyżej/, dlatego oprócz tych nadzwyczajnych sytuacji polecam ci raczej odż. w których ilość białka jest równa ilośći węgl.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1251
Wielkie dzieki za odpowiedz
Bede obserowowal efekty diety i w razie czego odpowiednio ja modyfikowal, aby osiagnac spodziewany rezultat :)

CBS

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 11776 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 62881
CBS odpowiem, ale pozniej. Teraz mam nawal pracy

>>> DORADCA W SUPLEMENTACJI <<<
Michał G. vel GÓRAL. Pomogłem, wejdź na http://www.pajacyk.pl Dzięki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1251
ok nie ma problemu, ja poczekam :)

CBS

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KOLAGEN OLIMP proszek

Następny temat

Odżywki białkowe a poszczególne aminokwasy

WHEY premium