SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Porada w sprawie suplementow!!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2394

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
rozpisze co i jak bralem
wrzesien aminokwasy inko sport 3 tab 3x dziennie kreatyna- standartowo pozniej po treningu
pazdziernik aminostrongi inko tez 3x3 i hmb rano 2 i po treningu 2
listopad grudzien hmb rano2 przed treningiem 1 i przed snem 1 bialko serwatkowe hi tec whey pro po treningu i przed snem i kreatyna inko sport przed i potreningu( nie pisze o okresie nasycenia)

podsumujcie czy w miare dobrze bralem... ale chyba zle:)

i podpowiedzcie mi co i jak mam brac w styczniu bo mysle nad serwatka i magnesium... sam nie wiem co chodzi mi o mase bo jestem poczatkujacy no i o sile:)
pozdrawiam!!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
hmm przeciez chyba nie chodzi o przekonywanie sie , raczej o sluzenie informacja innym

Pytaj gdy uslyszales za malo!!

Fakty, nie mity
'Alternatywna Droga'
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3338 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15112
Aminy 3 x 3 przed posiłkami. HMB po posiłkach - najlepiej w dawkach 3 x większych ( około 10g dziennie ) - więc się nie opłaca, zamiast hmb kup lepiej glutaminę, lub bcaa. Serwatka między posiłkami i po treningu, na noc się nie nadaje - zbyt szybko się przyswaja, na noc kepsze jest białko jajeczne, lub mieszanka. Kreatyna - standartowo.

Doradca w dziale suplementacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A najlepiej jakbys to wszystko bral w tym samym okresie. Jesli nie stac cie na solidna suplementacje HMB (tak jak pisal Falcone min. 10g na dzien), to sobie daruj ten suplement, a kup przede wszystkim glutamine i bierz ja zawsze po treningu. Jesli bedziesz mial wiecej kaski to zwieksz ilosc dawek glutaminy w ciagu dnia (5g jedna dwaka), a napewno tego nie pozalujesz.

Moderator
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
nie ma sensu HMB brac wiecej powyzej 3g

'As for dose, all research has used 3 grams per day. I believe there has been a study looking at higher doses without seeing any benefit from doses higher than 3 grams per day in average sized subjects. Average means anywhere from 155-175 pounds. I personally would suggest 3.5-4 grams for a 200 lb person.'

http://www.hypertrophy-specific.com/cgi-bin/ib3/ikonboard.cgi?s=4bbe1483ba798ad2258f6408572ff3f6;act=ST;f=4;t=102;hl=hmb

w jakim celu polecasz glutamine ??


Pytaj gdy uslyszales za malo!!

Fakty, nie mity
'Alternatywna Droga'

Zmieniony przez - Biniu w dniu 2002-12-18 11:42:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Biniu, zwroc uwage jakich slow uzyl facet w swojej wypowiedzi: research, study... A praktyka? Praktyka na sobie samym? Czesto jest tak, ze te wszystkie badania mozna o kant dupy rozbic. Zalozenia teoretyczne nie zawsze pokrywaja sie z praktyka. U mnie na silowni o takich kolesiach mowia "***aka teoretyk", naczytal sie artykulow, jakis nie sprawdzonych wynikow badan przeprowadzonych na blizej nie okreslonej grupie ludzi i sadzi swoje teorie.
Nic mnie tak nie wkurza, jak madrosci pisane przez osoby, ktore np. HMB nawet nie mialy w zoladku.

Moderator
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
sorry, ale uwaga
'Nic mnie tak nie wkurza, jak madrosci pisane przez osoby, ktore np. HMB nawet nie mialy w zoladku.'
dotyczy rowniez mnie, nie zatruwam sie swinstwem (ale to inna bajka)

'...without seeing any benefit from doses higher than 3 grams per day...'

czy przyjrzales sie tym powyzszym slowom
na czyms musimy budowac nasze opinie, a do tego sluza odpowiednio dobrane badania
generalnie slowom tego faceta wydaje mi sie ze mozna ufac, poczytaj wiecj o HST i HSN , moze nabierzesz tez wiary w sensowne badania.

kulturyscie (praktycy) mowia np ze nalezy spozywac okolo 6-8 g bialka na kg ciala, choc nauka mowi cos innego, kto ma racje sadze ze jednak nauka
sadze ze czesc doniesien o skutecznosci wysokich dawek suplementow kryja faktycznie inne przyczyny przyrostow , oboje wiemy jakie

'Zalozenia teoretyczne nie zawsze pokrywaja sie z praktyka. '
oczywiscie z tym sie zgadzam

Pytaj gdy uslyszales za malo!!

Fakty, nie mity
'Alternatywna Droga'

Zmieniony przez - Biniu w dniu 2002-12-18 12:27:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Witam!
Mam pytanko. Po jakim czasie najkorzystniej jest zaczac spozywanie kreatyny po kilkumiesiecznej przerwie na silowni?

cube3D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
zalezy od pieniedzy, jesli wiecej polecam od razy (bez ladowania)
jesli mnie to w fazie ciezszych treningow (bez ladowania)

Pytaj gdy uslyszales za malo!!

Fakty, nie mity
'Alternatywna Droga'
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zauwazylem tez, ze kreatyna przyjmowana dwa razy dziennie w ilosci mniejszej niz 5 gram dziennie nawet 3, dziala lepiej. Jaka ilosc jest najoptymalniejsza?

cube3D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
polecam 2-3 gramow przed i po treningu i tylko tyle
Wiem ze to kontrowesyjna opinia, ale ten sposob poleca najwieksza ilosc osob ze swiata

Pytaj gdy uslyszales za malo!!

Fakty, nie mity
'Alternatywna Droga'
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Biniu, ok, moze to glupie porownanie, ale spojrz jak wygldaja praktycy (kulturysci) i teoretycy (naukowcy).

Moderator
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KTORA KREATYNA LEPSZA

Następny temat

czy ktos wzial ode mnie wiecej??

WHEY premium