SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Porada odnośnie zestawu BSN

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1139

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 96
Witam wszystkich
Zainwestowalem w zestaw BSN'a tj.
no-xplode 2.0
syntha 6
nitrix
axis-ht
cm3
BCAA Olimp
Vita-min multiple sport

i chciałbym poznać Wasze opinie odnośnie takiego zestawienia i czy macie moze swoje doświadczenia jeżeli chodzi o te suple, bo zastanawiam sie nad tym czy dawkować tak jak zalecił producent czy moze należy odrobine zmienić proporcje...co kiedy jeść ??? bo np. wiem że nie należy łączyć nitrix'a z glutaminą bo osłabia jego działanie. Jeśli ktoś posiada wiedze w tym zakresie prosze o wypowiedzi oraz rozpiske. Z góry dziękuje
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 9424 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52877
zestaw ok,a axis-ht w jakim celu??

"Trening,dieta,suplementacja,farmakologia-mój żywioł "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 96
Z tego co wiem wspomaga produkcje testosteronu... opinie tez ma dobre dlatego chcialem sprobowac masz jakies obiekcje co do tego preparatu ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402345
zalezy jaka wersje masz,
osoby ktoe biaora takie suple pisały ze pojawiła sie nowa wersja i to juz nie to samo co poprzednia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 96
BSN wypuscil nowa wersje no-xplode 2.0 i pare jeszcze innych syntha 6 ale o axis nic mi nie wiadomo zeby wypuscili jakas nowa wersje no ale coz poki sie nie wyprobuje na sobie to nigdy do konca nie jest wiadomo czy dziala tak jakbysmy sobie tego zyczyli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 96
............. wlaczy sie ktos jeszcze...?......
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402345
napisz swoja propozycje dawkowania..
no i osobiscie synthe bym zamienił na cos z wiekszsa zawartoscia bialka jak chcesz odzywke bialkowa bo ta to blizej bulka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 96
dawkowanie napisze jutro bo teraz jestem w pracy ale jesli chodzi o bialko to mam zamiar dokupic jeszcze jakies o rozlozonym czasie wchlaniania na noc bo syntha to raczej tylko w dt po treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 96
Rozpisałem to sobie tak :
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 96
Ja pierdziele rozpisałem wszystko ale coś nie poszło z edycją i pooooszzzłoooo w .... musze jeszcze raz pisać ehhh tak to jest jak sie nie zapisze ale zrobie to jutro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mutant mass vs Giant Gain

Następny temat

caffeine plus

WHEY premium