SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Porównanie i ocena - białka

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5809

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1292
Witam koledzy mam problem z wyborem białka.
Po analizie i odrzuceniu kilkunastu z nich zostały mi 3 produkty.
Będzie to moje pierwsze białko. Chciałbym się zorientować,które z nich się bardziej opłaci i ma najlepszy skład.

100% Rocket Whey 2270g 177zł
Ultra Whey 2500g 174zł
UNS Mass Shocker 4000g 125zł
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12030 Napisanych postów 160407 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234286
mass shocker to gainer, a nie bialko, wiec pozostaja CI 2
jakie to marki?
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 98 Wiek 43 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3017
Jeśli chodzi o białko to polecam wpc - cena/jakość wychodzi zdecydowanie najlepiej. A której firmy weźmiesz to nie ma większego znaczenia jeśli myślimy o sprawdzonych firmach. Pozostaje już tylko kwestia smaku tak naprawdę.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1292
TomQ-MAG
mass shocker to gainer, a nie bialko, wiec pozostaja CI 2
jakie to marki?


Allnutrition
Rocket Whey Rocket Nutrition
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Bierz ultra whey to blend wpc i pi lub whey samo wpc, https://sklep.sfd.pl/ALLNUTRITION_Whey_Protein-opis33284.html polecam małe opakowania 900g aby np smak Ci się nie nudził.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1292
anubis84
Bierz ultra whey to blend wpc i pi lub whey samo wpc, https://sklep.sfd.pl/ALLNUTRITION_Whey_Protein-opis33284.html polecam małe opakowania 900g aby np smak Ci się nie nudził.


Ogólnie dużo osób poleca właśnie te biało i chyba na takie się zdecyduje, a jak wygląda sprawa z Rocket Nutrition
100% Rocket Whey, bo akurat takie polecił mi trener i dietetyk
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
ja tak jak większość polecę markę allnutrition, multum smaków, setki tysięcy zadowolonych ludzi i przede wszystkim stosunek cena/jakość góruje jakbyś tego nie zestawiał z innymi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Allnutrition albo Ostrovit nie ma co przepłacać za pudełeczka :) Zależy od dawkowania ale takie 900 g to śmiało na miesiąc wystarcza :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 0 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 0
Nie wszystkie suplementy Allnutrition i sfd są tak dobre jakby się mogło wydawać po komentarzach. Co do białka jednak mogę ci naprawdę polecić ich produkty. Przerobiłem naprawdę wiele białek i mam jedno zdanie u nich bardzo ciężko jest naciąć się na zły niedobry smak. Mi nie siadła tylko truskawka. Mają naprawdę świetne odżywki białkowe kolega tu pisał też o ostrovit. Nie są drogie ale smak to już nie ta sama bajka. Polecam sfd bo to to samo praktycznie co Allnutrition a wychodzi lepiej cenowo. Dla mnie najlepszy stosunek jakości do ceny. Konkurencyjne k** wypada tutaj gorzej.


Zmieniony przez - Jank30 w dniu 12/7/2017 4:24:33 PM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Bo sfd i all to to samo a nie prawie ale fakt sfd lepiej ciut cenowo wychodzi ale smaki obydwa maja ekstra,no a ostrovit jednak odstaje od nich...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12030 Napisanych postów 160407 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234286
ja rowniez podjadam SFD-owskie wyroby:)
jednak faktycznie afd i all to glownie to samo w produkcie, bialka chyba jednak sie nieco roznia komponentami smakowymi

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Słona kreatyna

Następny temat

Jaka odżywka na masę?

WHEY premium