SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Krystian Romanowski - droga do MP 2020

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 697488

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
Nooo, obwód dobry, sprawności i kondycji zazdroszczę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
Czawaj
Nooo, obwód dobry, sprawności i kondycji zazdroszczę

kondycje owszem mam, ale sprawność wiesz :) moc jest, ale gibkość 0 niestety. Także coś za coś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
erwinoos
Krystian, no i gdzie ten obiecany film dla mnie?

nie zapomniałem :) sklejam go :) bo tego sporo jest, a to i tak częśc tylko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222

ŚRODA
Dziś się nie wyspałem, ale ogólnie ok. Trening też bardzo dobry. Pierwszy raz w życiu robi trening koczowniczy :D że trenuje 5 razy w trening a mam 6 treningów, więc nigdy mi się nie powtarza nic, co wpływa na adaptacje organizmu nieco inaczej.
Musiałem chyba pomylić witaminy z furką, bo sikałem dziś z 20 razy, sam nie wiem od czego pijąc normalnie
Ciągle najedzony chodzę




Barki + ręce 1
Mobilizacja obręczy barkowej, rotatorów
1. Wyciskanie sztangi siedząc RAMPA 8
60 kg
2. Unoszenie do boku stojąc hanrtli + unoszenie do przodu hantli 4 x 10
8 kgx
3. Arnoldki + Unoszenie hantli do boku w siadzie 4 x 10
10 kg i 8 kg
4. Uginanie ramion ze sztangielkami + Pompki na poręczach tric 4 x 10
22 kg
5. Uginanie młotkowe hantli + Wyciskanie francuskie ze sztangielkami 4 x 10
14 kg i 10 kg
6. Interwały ( 45 s wolno, 15 s max ) + 15 minut aerobów




Filmik z mobility aktywacja najszerszego, obręczy barkowej, wzmocnienie rotatorów
1. często roluje dynamicznie mięśnie, żeby pobudzić mięśnie do pracy po prostu
2. Rozluźnianie mięśi okołołopatkowych aby usprawnić tzw. rytm ramienno -opatkowy oraz żeby " kaptury " nie były nadaktywne
3. Scarecrow - świetne ćwiczenie wzmacniające cały kompleks barkowy, wzmacnia rotatory
4. Praca łopatki - to głównie przed plecami, żeby zdezaktywować ręce, poprawić czucie mięśniowe, pracę łopatki
5. Y-raise - ćwiczenie angażujące mocno dół czworobocznego, środkowy akton naramiennego i nadgrzebieniowy, świetnie otwiera klatkę przed wyciskaniem
6. Zwiększenie przestrzeni międzybarkowej, centralizacja kości ramiennej





1-2.RYŻ Z OWOCAMI
100 g ryżu + 40 g Be Fit protein + 100 g serka wiejskiego + truskawki

3-5.GULASZ
200 g piersi + 100 g ryżu

6. JAJECZNICA
4 jajka + 120 g chleba+ 50 g szynki









- 60 g Be Fit Protein
- 20 g BCAA
- Probiotyki
- Hi tec Omega-3 Extreme – 4 tabs
- Hi tec ZincMag – 2 tabsy
- Achwagandha 600 mg
- Gotu Kola 220 mg
- Bacopa 200 mg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958369
bardzo fajny opis i filmik z mobilizacji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2645 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
dzięki za filmik, na pewno wykorzystam niektóre patenty u siebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
Banan
bardzo fajny opis i filmik z mobilizacji


Od razu mówię, że nie każdemu to potrzebne. Dobieramy mobilizacje pod siebie, czyli np. Jak ja mam nieco powiększone kifozę w odcinku piersiowym i mam rozciągnięte mięśnie okołołopatkowe to nie roluje wszystkiego, tylko spięty kaptur :)
Czyli nie rozciągamy, nie rolujemy osłabionych mięśni tylko je aktywizujemy właśnie

erwinoos
dzięki za filmik, na pewno wykorzystam niektóre patenty u siebie

ok jak coś to pytaj na priw :) bo nie wszystko może być dobre dla Ciebie. Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958369
no to oczywista sprawa , ja sporo podciagnąłem temat mobilizacji po lekturze książki "Skazany na biurko. Postaw się siedzącemu światu" Starrett Kelly i teraz czekam na jego pozostałe książki , oczywiście nie tak łatwo to wszystko pozmieniać ale chociaż małymi kroczkami do przodu. szczególnie jak w moim przypadku mam ciągłe problemy z kontuzjami ,a dodatkowo siedzę praktycznie przez pół dnia w ciągu doby, co przez ostatnie 2 lata na pewno mocno dało mi w kość i pogorszyło wiele kwestii :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
Niestety praca siedząca nie sprzyja niczemu. Moze i wygodniej niż praca fizyczna i nie lata sie z jęzorem na brodzie, ale to znow w drugą stronę. Miałem okres że przez pół roku siedziałem praktycznie tylko bo nie bardzo mogłem chodzić, tylko tyle co od kompa do kuchni ew. na ryby i krzesełko. Przez pół roku kolana, biodra i ogólna mobilność spadła bardzo mocno, nie mówiąc już o kondycji i dotlenieniu.

Mam rolkę w domu ale nie używam, na masie jestem dużo bardziej pospinany niż obecnie i wtedy plecy idą pod młotek.. Dosłownie

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958369
Może tak jakas ustawka blisko Lodzi? ;)

Muszę trochę rozreklamować konkurs jaki parę dni temu został wrzucony na forum . Może Ciebie to zainteresuje
Fajna sprawa, trening z taką osobą w wybranym przez zwycięzców miejscu , moze to być jakas siłownia, trening w plenerze, na domowej siłowni itp
Przyjezdza ekipa , która trening nagra i sfotografuje ,a do tego suple i gadżety od sponsora , zajrzyj jak nie widziałeś
https://www.sfd.pl/Konkurs_Trenuj_z_Mistrzem_SFD_-t1149950.html
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

AGATA SZUŁCZYŃSKA debiuty 2017

Następny temat

Karolina Noskovitz dziennik treningowy

WHEY premium