SFD.pl Doping

Dodaj odpowiedź

Popsuta morfologia. Jak można podleczyć?

Wysłana -
Byłem dziś na badaniach hormonów i zrobiłem morfologię(pierwszy raz od kilku miesięcy). Babka z labu powiedziała, że to wyniki kwalifikujące do wizyty w szpitalu.

RBC - 6,47 (norma 3,5-5,7)
HGB - 19,1 (norma 14-18)
HCT - 54,4% (norma 40-54)

Reszta OK.

1. Powiedzcie czy faktycznie takie złe wyniki i czy to wina cyklu? Właśnie skończyłem ale leciało test 250 e4d przez około 20 tygodni oraz trochę deki(ok.200 ew)
2. Jak można poprawić RBC? Są jakieś patenty na to?

Zaniedbałem sobie morfologię bo przez cały cykl koncentrowałem się tylko na hormonach...
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Tak łatwo do szpitala to nie przyjmują , możesz tak powiedzieć pani
Standardówe wyniki na SAA
Wysłana -
j/w standard na testo, deka też zrobi swoje. Widać masz tak jak raczej większość, czerwone up na towarze. Odstawisz parametry zjadą w dół.
Wysłana -
A da się to podleczyć innymi metodami jak chlastanie po żyłach? Kiedyś gdzieś słyszałem że picie dużych ilości wody pomaga "rozrzedzić" krew.
Jak dbać o to podczas cyklu? Tylko spusty krwi wchodzą w grę?

Prawdopodobnie to właśnie odpowiadało za moje "palpitacje" serca o które pytałem tydzień temu. Przez godzinę serce jakoś nierówno mi biło-myślałem, że serio chyba po karetkę zadzwonię.. pewnie za gęsta krew była.
Wysłana -
A kiedy ostatnio badałeś serducho.
Wysłana -
Nigdy.. zamierzam jednak przed następnym cyklem dobrze zbadać. U mnie w rodzinie są tendencje do chorób sercowych. Ale ta "palpitacja" nie zdarzyła mi się nigdy wcześniej w takiej skali. Wiązałbym to(przynajmniej częściowo) właśnie z tą morfologią.
Wysłana -
A jaki masz poziom płytek ?
Wysłana -
Nie ma tragedii ja miałem takie wyniki jak zaniedbałem picie wody, pij dużo i poziomy spadną. Ja co prawda nigdy nie miałem erytrocytów ponad normę ale u Ciebie taki stan pewnie od deki.

Wysłana -
Nie wiem jak z sercem, ale taka morfologia na bombie to niestety normalna sprawa. Miałem bardzo podobne wyniki, lekarz na okresowych kręcił nosem i wizytę u hematologa zalecał, aczkolwiek brał na szczęście też pod uwagę wpływ testa na gęstość (dlatego podbił badania).

Ja zmniejszyłem te wartości do norm po ok 10 miechach brania niemal fizjologicznych dawek testa (też tak jak Ty trochę się obsrałem tymi wynikami) i dlatego chciałem zejść z dawek, żeby się przekonać czy to aby na pewno od testa.

Pij dużo wody, poza tym te składowe mogą się również podnosić pod wpływem samego treningu (w końcu są to m.in. składowe odpowiedzialne również za transport tlenu do mięśni) jak i np redukcji
Wysłana -
Dzięki Panowie. Czyli mówicie, że jak nie chcę upuszczać krwi(bo rozumiem to najlepsza metoda, oddać krew?) to woda pozostaje? Muszę tego pilnować następnym razem. Płynów faktycznie mało piję. Butelka 1.5 litra to starcza mi na dwa treningi - w domu nie lepiej. A te 2l to powinienem chyba na samym jednym treningu pić.
Wysłana -
no to pijesz na pewno za mało
Strona 1 z 2
Dodaj odpowiedź