SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Poprawa wzroku

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 30380

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez krzych666 z działu Trening.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 146 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2104
Siemka
Pojawił sie tu kiedyś temat "Krótkowzrocznośc a siłownia..." Umieszczam tu artykuł na poprawienie wzroku, artykuł jest zaczerpnięty z książki pt: "Jak w krótkim czasie poprawić wzrok" Włodzimierza Lewina (polecam tą książkę) Więć przejdźmy do rzeczy.

Nalewka czosnkowa
Ten przepis na środek homeopatyczny, przychodzący ze starożytnych Chin, ekspedycja UNESCO odkryła w 1971 roku na glinianych tabliczkach, przechowywanych w pewnym tybetańskim klasztorze, po czym przetłumaczono go na wiele języków. Pochodzi on mniej więcej z IV-V tysiąclecia przed naszą erą.
Działanie: oczyszcza organizm z podściółki tłuszczowej oraz złogów soli wapnia. Znaczenie polepsza ogólną przemianę materii, w związku z czym naczynia krwionośne stają sie elastyczne, co zapobiega zawałowi serca, chorobie wieńcowej, sklerozie, porażeniom, tworzeniu się różnego rodzaju nowotworów, powoduje zanik szumu w głowie, regenerację wzroku itp. Przy ścisłym przestrzeganiu wszystkich warunków odmładza się cały organizm.
Sporządzenie: Dokładnie umyć i obrać 350g czosnku, drobno go posiekać i roztłuc drewnianą lub ceramiczną łyżką w ceramicznym naczyniu. Z otrzymanej masy zważyć 200g, nabierając ją od dołu, gdzie jest więcej soku. Zważoną mase włożyć do szklanego naczynia i zalać 95% spirytusem w ilości 200g. Naczynie szczelnie zamknąć i postawić na 10 dni w ciemnym, chłodnym miejscu. Po upływie tego terminu przecedzić przez gęstą tkanine, resztki odcisnąć. Otrzymany płyn przelać do szklanej butelki, szczelnie zamknąć i pozostawić jeszcze na 2-3 dni w ciemnym, chłodnym miejscu. Po tym czasie preparat jest gotowy do użytku i można zaczynać kurację.
Dawkowanie: do 1/4 szklanki mleka o temperaturze pokojowej zakropić wymaganą liczbę kropel przygotowanego preparatu (ściśle według schematu podanego niżej) i wypić niewielkimi łykami 15-20 minut przed jedzeniem.

SCHEMAT ZAŻYWANIA NALEWKI
Dzień zażywania preparatu ŚNIADANIE OBIAD KOLACJA
Pierwszy dzień 1kropla 2 3
2 4 5 6
3 7 8 9
4 10 11 12
5 13 14 15
6 15 14 13
7 12 11 10
8 9 8 7
9 6 5 4
10 3 2 1
11 25 25 25

Przez wszystkie dalsze dni zażywać po 25 kropel każdorazowo, aż do wyczerpania się preparatu.
UWAGA: Przeciwskazania dla zażywania tego preparatu jest nadkwaśny nieżyt żołądka.

Mi osobiście pomógł ten preparat.
Pozdro.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 146 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2104
SCHEMAT ZAŻYWANIA NALEWKI
Dzień 1, Śniadanie: 1 kropla, Obiad: 2 krople, Kolacja: 3 krople
Dzień 2, Śniadanie: 4 kropla, Obiad: 5 krople, Kolacja: 6 krople
Dzień 3, Śniadanie: 7 kropla, Obiad: 8 krople, Kolacja: 9 krople
Dzień 4, Śniadanie: 10 kropla, Obiad: 11 krople, Kolacja: 12 krople
Dzień 5, Śniadanie: 13 kropla, Obiad: 14 krople, Kolacja: 15 krople
Dzień 6, Śniadanie: 15 kropla, Obiad: 14 krople, Kolacja: 13 krople
Dzień 7, Śniadanie: 12 kropla, Obiad: 11 krople, Kolacja: 10 krople
Dzień 8, Śniadanie: 9 kropla, Obiad: 8 krople, Kolacja: 7 krople
Dzień 9, Śniadanie: 6 kropla, Obiad: 5 krople, Kolacja: 4 krople
Dzień 10, Śniadanie: 3 kropla, Obiad: 2 krople, Kolacja: 1 krople
Dzień 11, Śniadanie: 25 kropla, Obiad: 25 krople, Kolacja: 25 krople

Przez wszystkie dalsze dni zazywać po 25 kropel każdorazowo, aż do wyczerpania się preparatu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1093
Można to gdzieś kupić (apteka etc?) , wiele ci to pomogło? Napisz coś na ten temat, bo ciekawe...

Pakowacz! Szybko! Duszo!
Lepiej z ch**a zrobić skręta niż z kaczora prezydenta

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 223
Napewno dziala ? ja mam wade wzrosku minu 1,25 !! ile ci pomoglo ? jaka miales wade wzrosku ?

::Sam przez nienawiść otoczony..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 146 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2104
Nie widziałem tego nigdzie do kupienia, trzeba sobie zrobic. Ja miałem wade -1,5 i spadła mi do -1,25 i zatrzymalo wadę wzroku. Normalnie wada postępowała co pół roku, a gdy skończylem kuracje przestało. Tylko nie przestrzegłem dokładnie "regulaminu" cały wywar który zrobiłem piłem na pół ze swoją mamą i dlatego taka mała poprawa a najważniejsze że przestała się powiększać ta wada. Zapomniałem dodać że po skończeniu kuracji można ja powtórzyć dopiero za 5 lat.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 223
dlaczego dopiero po 5 latach ?

::Sam przez nienawiść otoczony..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 146 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2104
nie wiem, tak jest napisane, więc trzeba przestrzegać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4596 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 35012
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1093
Ponawiam pytanie: czy mozna to gdzies kupic?? jesli tak to jak sie nazywa? Sog oczywiscie..

Pakowacz! Szybko! Duszo!
Lepiej z ch**a zrobić skręta niż z kaczora prezydenta

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 146 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2104
nigdy nie widziałem tego w sprzedarzy więc chyba nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 48 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 857
dlaczego w 10. dniu jest lacznie 6 kropel, a w next dzien po 25 ? na pewno tak jest ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Leczenie żylaków powróżka nasiennego

Następny temat

Poprawa wzroku

WHEY premium