SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Poprawa treningu pod Crossfit

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1613

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

16

Waga

70

Wzrost

189

Staż treningowy

7

Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często)

Lekkaatletyka

Ograniczenia żywieniowe (uczulenia, choroby)

brak

Stan zdrowia

Bdb

Preferowane formy aktywności fizycznej

trening w domu

Stosowane wcześniej diety (rozklad białko/ węglowodany/ tłuszcze)

brak

Wrażliwość na stymulanty

brak

Możliwosci finansowe

300zł

Cel/problem/opis

poprawa treningu pod crossfit
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez TomQ-MAG z działu Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1146
Witam!
Poważnie interesuję się CrossFit"em i ułożyłem swój trening, którego celem jest poprawienie siły(więcej pompek, brzuszków itd.). Najbardziej zależy mi na dużo ponadprzeciętnej sile rąk.

Trening robię w pon,wt,czw,pt,sob. Jeśli mam mocny tydzień to dodaje jeszcze jeden dzień albo w razie słabszego tygodnia odejmuje jeden. Co dzień mam zamiar robić dodatkowo jedną serię więcej przez 60 dni, jednak jeśli efekty będą niesatysfakcjonujące będę jechaó dalej.

pierwszy trening
10 serii po 10 pompek
II trening
10 serii po 10 pompek

ostatni trening(60)

60 serii po 10 pompek
II trening
60 serii po 10 pompek

ścisłej diety nie mam, jem według 10 wskazówek żywieniowych.

Mam zamiar robić ten sam trening pod brzuszki.

Jakieś sugestie? Chcę na tych treningach naprawdę zrobić moc
Potrzebuję jeszcze czegoś w tym stylu na nogi, do dyspozycji mam tylko drązki i hantle 2kg.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 5586 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 39451
Imo: jezeli chcesz mocy cwicz na wolnych ciezarach. Masz dostep do nich? Z cwiczen, ktore bym Ci polecal : wyciskania, martwe ciagi, przysiady, zarzuty, pompki na poreczach, drazek.

Pompki, brzuszki? To tylko maly komponent crossfitu, nie ograniczalbym sie zdecydowanie do niego.

Ile trzeba wlozyc pracy by najlepszym byc? Tysiace godzin, 300 poza domem dni...

Moj dziennik crossfit:

http://www.sfd.pl/Dziennik__Z_crossfitem_po_formę-t857818.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1146
Mam dostęp do siłowni, ale mi chodzi bardziej o taki trening ktory moge zrobic w domu w razie niedostepnej siłowni. Dla mnie pompki to podstawa wiec musze umiec je mistrzowsko zeby miec jakies podstawy do dalszych cwiczen.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 184405
Ale do czego Ci są potrzebne same pompki? Robisz coś oprócz nich?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1146
Najprosciej mówiac chce złozyc trening dzieki ktoreu bede miał mozliwosc wykonywania ogromnych ilosci pompek/podciagniec itd.
Oprocz treningu z pompkami trenuje lakkaatletyke i treningi mam pon-sob, jednak tam nie mam co liczyc na trening łap, same nogi i bieganie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 184405
Ok, ale wiesz, że możliwość wykonywania ogromnej ilości pompek i podciągnięć przełoży się tylko na możliwość wykonywania ogromnej ilości pompek i podciągnięć?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 5586 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 39451
JW. Chcesz miec power, uzywaj ciezarow, nie tylko wlasnego ciala, to moze byc dodatek (dobry zreszta), ale tylko dodatek.

Ile trzeba wlozyc pracy by najlepszym byc? Tysiace godzin, 300 poza domem dni...

Moj dziennik crossfit:

http://www.sfd.pl/Dziennik__Z_crossfitem_po_formę-t857818.html

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy to Crossfit?

Następny temat

Cwiczenia streetowe na barki

WHEY premium