SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Poprawa sylwetki

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2663

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 842
Witam wszystkich
Od jakiegoś czasu czytam sfd. Generalnie chciałabym bardziej uporządkować swój trening i dietę, Uwielbiam sport, wiec zawsze była jakaś forma aktywności, od tego roku zaczęła poważniej trenować na siłowni (nie tylko bieganie, jak wcześniej). Ogólnie nie chce chudnąc, raczej przybrać masy mięśniowej i przyciąć tłuszczu. Prowadzę bardzo intensywny tryb życia ze względu na prace, więc czasem jest mi ciężko jeść regularnie posiłki. Podsumowując, myślę, że dziennik zmotywuje mnie jeszcze bardziej.
Wiek : 23
Waga : 65
Wzrost : 176
Obwód w biuście : 93
Obwód pod biustem: 86
Obwód talii w najwęższym miejscu : 67
Obwód na wysokości pępka : 69
Obwód bioder : 92
Obwód uda w najszerszym miejscu: 98
Obwód łydki : 36,5
W którym miejscu najszybciej tyjesz : Równomiernie.
W którym miejscu najszybciej chudniesz : Równomiernie.
Uprawiany sport lub inne formy aktywności: 3-4 razy siłownia w tygodniu.
Co lubisz jeść na śniadanie: Omlet.
Co lubisz jeść na obiad : Makaron ze szpinakiem, Pierś z kurczaka z warzywami i ryżem.
Co jako przekąskę : Owoce (banany, mango, jabłko, itd.)
Co jako deser: To samo co powyżej.
Ograniczenia żywieniowe : Jem intuicyjnie, nie mam rozpisanej diety. Napewno nie jestem fanka fast foodow czy słodyczy, chociaż nie odmowie sobie czasem przyjemność, ale staram się jeść zdrowo.
Stan zdrowia: Dobry oraz choroba Hashimoto .
Preferowane formy aktywności fizycznej: Siłownia.
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty No - xplode, Bcaa, Białko, Jack3d, Carbo oraz czasem gdy pracuje Gainer.
Stosowane wcześniej diety : Bardzo dawno temu ograniczenia do 1000kcl.

Jeżeli chodzi o dzień treningowy, często uzależniam go od pracy. Ze względu ze jestem kosmetologiem i obecnie bardzo dużo zabiegów wykonuje na ciało oraz masaży, więc wymaga to sporej energii i nie mogę zbytnio umierać z powodu zakwasów.
Kilka fotek na poczatek



Za parę dni podam przykładowy trening jaki wykonuje z jakimi ciężarami.
Pozdrawiam

Zmieniony przez - kaattaa w dniu 2011-09-28 23:15:47

Kat

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
to nie do ciebie to do osoby ktora odkopala posta z data 29 wrzsnia to ponad miesiac czasu wiec "nieudzielanie sie ostatnio" to troche delikatne stwierdzenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
a nogi?
powodzenia

acha.. zakwasy sa najczyściej przejściowe wiec nie ma co sie obawiać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 816 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 25473
ale Ty masz zayebiste ciało!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 748
jezuuuu cud sylwetka !!! a ten biceps! jak jeszcze nad tym popracujesz to już w ogóle będzie wypas powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 677 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3157
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 842


Zdjęcie całej sylwetki (miesiąc temu)
A dziękuje za odp., ale wydaje mi się, że jeszcze długa droga przed mną :)
Jeżeli chodzi o zdjęcia nóg (dokładne) to niedługo dodam.


Zmieniony przez - kaattaa w dniu 2011-09-29 13:12:49

Kat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1969 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21875
Super sylwetka a obiecywałam sobie, że nie będę nic już nikomu zazdrościła i dupa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 747
wyglądasz super..podasz jak i co ćwiczysz????i ile czasu ci to zajeło?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
kolezanko mozesz sie patrzec na daty i nie odkopywac starych postów?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 842
Przepraszam, ale zbytnio nie udzielam się ostatnio, wiec nie rozumiem zadanego pytania.

Kat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 842
sybilla jeżeli chodzi o mój trening to 10 lat koszykówki od małego i teraz siłownia od 2 lat. Generalnie jeżeli chodzi o ćwiczenie dopóki nie uporządkuje swojego treningu nie chce się zbytnio rozpisywać co robię czasem wiem, ze popełniam błędy, w skrócie mogę napisać, ze sporo w wolnymi ciężarami i typowymi maszynami oraz zlimitowałam aeroby.

Zmieniony przez - kaattaa w dniu 2011-11-04 13:18:54

Kat

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

tłuszcz wokół kolan - jak wysmuklić kolana?

Następny temat

Amstaff91/dziennik motywacyjny/str.37

WHEY premium