SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomysł na schudniecie??

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1163

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2038
Cześć..
Mam prośbę, abyście mi podpowiedzieli, jaką drogę mam obrać, aby dobrze zrzucić tłuszcz na wakacje przy jak najlepszym zachowaniu miecha. A więc trochę o sobie: 22lata waże 95 kg , jest raczej z czego zrzucać tluszcz ale bez przesady i ćwicze 5 lat z małymi przerwami. Ostatnio skusiłem się na pierwszy i ostatni cykl(taką mam nadzieje) w moim życiu. Wyglądał on następująco:
1-10 200 deci e7d
3- 13 75 propa e2d
Po tym zrobiłem odblokowanie połykając 36 tabsów clomidu, paczkę nolvy i 50 tabsów clenu na podtrzymanie w systemie 2 dni on 2 dni off. Do tego zjadłem 2 puszki expanda, którym jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Clenu już nie biorę od 2 tyg. A clomid skoczyłem brać jakis dobry miesiąc temu. A więc przyszedł czas, żeby zrzucić trochę tluszczu na wakacje i jakies 3 tygodnie zacząłem obcinać węgle i po każdym treningu(robie trening 4 razy w tygodniu) areoby. W 1 tygodniu było to 30 min, rowerka, w 2 40min, a w 3 50 min. W 3 tygodniu dorzuciłem do supli(cały czas jeszcze łykam expanda, ale na dniach mi się skonczy) trochę spalaczy w postaci FAT BURNERA Vitalmaxa(jeden przed areobami) i THERM ENERGY POWER Hi teca(2 kapsulki przed trenniniem). Teraz jem około 200 g węgli dziennie i do tego około 250 g białka. Waga spada mi około 0,5 kg na tydzień co uważam za dobre, ale zastanawiam się mocno nad dietą ketoniczną, ale boje się spadków i myśle nad jakimś srodkiem anabolicznym do tej diety. Zastanawiam się też na clenem, ale nie wiem czy nie minal za krotki czas od jego brania, chociaż czytałem, że przy systemie mojego brania receptory się zbytnio nie nasycają. A więc czy macie jakies propozycje odnośnie diety, clenu, czy jakiegos srodka anabolicznego do ketozy? Jestem otwarty na wszystkie propozycje, jestem raczej osobą rzetelną i wiem, że wytrwał w nawet najbardziej drakońskiej diecie.
A więc czekam na wasze propozycje…
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 89 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1590
ledwo sie odblokowal i juz by sie szprycowal tak jak napisales "PIERWSZY I OSTATNI CYKL" a apropo sadla nie widze potrzeby SAA przy redukcji lepiej zostaw kase na cykl jak sie zredukujesz normalnie dieta + silka + aeroby + spalacz i tu polecam nie jakiegos fat burnera treca tylko ECA (efedryna + kofeina + aspiryna) mocne i dobry efekt lub thermal pro lub scorch ewentualnie jesli masz problemy z sercem to thermo speed + antykatabolik np HMB :P

Pozdrawiam :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1226 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 17118
ja tam bede sie cial na 75mg propa c2d
+ low carbo + aeroby

>>>specjalista w dziale doping<<<
>>> Doping Enthusiasts Team <<<

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Używki ---> Saa

Następny temat

na wrzesien

WHEY premium