SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomysł na kolejne miesiące

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1718

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 44
Witam. Po przeczytaniu kilkuset tematów na forum nadal mam problem z sobą i więcej wątpliwości. Nie podoba mi się swoja budowa, chciałbym ją zmienić i poznać wasze obiektywne zdanie.
Ćwiczę na siłowni kilka miesięcy, od dwóch lat biegam (ostatnio po 150-170km miesięcznie) Staram się utrzymać diętę 50% Węgli,30T i 20% białka, nie przekrając dzienniego zapotrzebowania. Zastanawiam się nad masowaniem czy może zacząć uwydatniać przykryte tłuszczem mięśnie. Wczorajsze badania wykazały 17,4% tłuszczu. Mam 193cm wzrostu i wagę 91kg.

Jestem wdzięczny za wszelkie sugestie.














Zmieniony przez - Kafar26 w dniu 2016-02-17 12:06:38
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9033 Napisanych postów 82682 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699322
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 121 Napisanych postów 575 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70025
Ja również bym pomasował z głową 3 albo 4 miesiące, a potem na ciach redukcja

Wczoraj byłem bystry i chciałem zmienić świat. Dziś jestem mądry, więc zmieniam siebie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 44
okej poniżej wrzucam przykładowy dzień (wypada na dziś)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 121 Napisanych postów 575 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70025
Sardynka out, ogórek jak już to kiszony, kwaszony to syf, i tą margaryne masłem zastąp. Nie za mało Kcal jak na mase przy Twojej wadze? Białka bym podbił do 170 -180g, Węgle do 400g, tłuszcze do 110g. Policz jeszcze raz zapotrzebowanie, Bo to co ułożyłeś to redukcja :). Śniadanie pełnowartościowe jeśli idziesz po nim na siłownie a nie baton który bym odrazu wywalił z jadłospisu i Carb K** Po treningu również brak pełnowartościowego białka daj jakąś makrele wędzoną albo łososia. Mało masz tych KCAL moim zdaniem.






Zmieniony przez - n3cRo w dniu 2016-02-18 10:35:49

Wczoraj byłem bystry i chciałem zmienić świat. Dziś jestem mądry, więc zmieniam siebie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 44
wiesz co chodzę na siłownię na 6:00 więc szczerze powiedziawszy nawet mi się niechcę jeść o 5 śniadania, dopiero po siłce w ciągu 30min-godziny. Carbo wywalić po treningu? Myślałem że to najłatwiejszy sposób na szybkie dostarczenie węgli. (oczywiście mogę się mylić:) )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 121 Napisanych postów 575 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70025
Z tym Carbo to taki żarcik. Oczywiście może być jaknajbardziej. Ale przed siłownią powinneś treściwie zjeść. Poza tym policz swoje zapotrzebowanie jeszcze raz. Bo na 100% masz sporo za mało tych KCAL. Jak Ci się nie chce rano jeść. To polecam owsianke z WPC i jogurtem

Wczoraj byłem bystry i chciałem zmienić świat. Dziś jestem mądry, więc zmieniam siebie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 44
mówisz że mam masować przy tej budowie? Dodam że wiesz za bardzo nie mogę się spać bo w maju maraton czeka:).. Wiem wiem, nie można jednego z drugim połączyć ale jakoś próbuję to sklepić., jak widać póki co z mizernym skutkiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 121 Napisanych postów 575 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70025
Haha mam ten sam problem W marcu na maraton do Barcy a tutaj mi się masa zaczeła. Przeszedłem na bilans 0 i po maratonie zacznę masować. Odstawię troche bieganie . Ja osobiscie bym na twoim miejscu masował


Powiedzenia na maratonie


Zmieniony przez - n3cRo w dniu 2016-02-18 10:49:20

Wczoraj byłem bystry i chciałem zmienić świat. Dziś jestem mądry, więc zmieniam siebie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 44
to również powodzenia 13 Marca:)

co do diety, okej zrobie lekko dodatni bilans kaloryczny wtedy mi wyjdzie coś około 3100 do spalenia dziennie.

Ogólnie bardzo mało ćwiczę nogi na siłowni ze względu na bieganie, całkowicie bym je dopieścił;)
co do śniadania - zastosuje się i będę robił owsianki jeśli tak to ma wyglądać. Na siłę jakąś ilość przed 5:00 wepcham.

Co do reszty po treningu, twaróg jest pełnowartościowy prawda? jest zaraz po treningu. No chyba że za mało.
Powiedz mi jeśli masz ustalony limit kcal na 3000, a masz dzień biegowy gdzie palisz 2000 kcal - jesteś zmuszony zjeść 5000 kcal?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 121 Napisanych postów 575 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70025
Jajka lepsze od twarogu. Żeby wyjść na zero jesli spalę 1000 kcal biegając to dorzucam około 1000 kcal do jedzenia.

Wczoraj byłem bystry i chciałem zmienić świat. Dziś jestem mądry, więc zmieniam siebie.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zaczac redukcje czy ciagnac mase?

Następny temat

Dieta dla 15 latka.

Wiecej