SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomylka przy liczeniu

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1054

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 9 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222
Praktycznie na każdym treningu mam taki moment (jak nie kilka), że zapominam na jednej ręce ile jest powtórzeń. Mam jakby reset pamięci przez ułamek sekundy i nie wiem czy jestem na etapie powtorzenia +1 czy -1. Przez to popadam we frustracje i reszta w serii jest bardzo slaba bo wiadomo nerwy, koncentracja spada i w glowie tylko "czemu kuwa znowu zapomnialem", "znowu w sumie wyjdzie za malo", "będzie dysproporcja" itp.

Czy jeśli cos takiego sie zdarza, to lepiej zakładać, że wykonalismy mniej (-1) czy wiecej (+1) powtorzen? Kwestia jest zawsze własnie +-1.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 222 Napisanych postów 936 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 269919
Chodzi Ci o to, że lecisz na przykład uginanie sztangielkami na biceps i na przemian rękami machasz? I nie wiesz, czy jedną ręką już zrobiłeś? Wystarczy chyba pamiętać, od której się zaczęło? A jeśli nie ogarniesz tego, to po prostu uginaj dwoma na raz zamiast gibać się jak rezus z lewa na prawo.


Zmieniony przez - xorton w dniu 6/14/2017 1:20:01 AM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 165 Napisanych postów 1228 Wiek 30 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 180644
oczywiscie lepiej zrobic 1 wiecej niz mnniej, inaczej zamiast treningu i progresji staje się to machaniem ciężarem bez większego sensu, a w skrajnych przypadkach jak nie wiesz ile powt. to zdał bym się na intuicje i ile powt. jestes w stanie zrobic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
dziwny problem zawsze zaczynaj od prawej i koncz na lewej jak robisz na przemian i zawsze zrobisz równa liczbę, jednym powtórzeniem bym się nie przejmował przy zakresie ok 10 powtórzeń.
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14674 Napisanych postów 53176 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400626
Nie przejmuj się. Mięśnie nie liczą powtórzeń...
1

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan do oceny redukcja

Następny temat

.Military press

WHEY premium