SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pompowanie!!!!!!!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3101

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam problem dość błachy,a mianowicie moge zrobić 80 pompek na dwóch rękach.Mi się zdaje ,że powinienem robić wiecej ponieważ na prawej ręce moge zrobić55 pompek ,a na lewej 30.Kumple robią więcej ode mnie ,a pojedynczo na rękach robią o wiele mniej.Ręce mam obie równe w sile i niewiem w czym jest problem.

koks2003
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 707 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3437
khem... coś ze mną jest nie tak. Jeśli ja potrfie zrobić na dwóch rękach 85 pompek, na prawej 4!! a na lewej 0 (słownie ZERO!!!!). Ktoś mi to wytłumaczy?

"Niektórzy rodzą się jako kamień i do końca życia nim pozostają, inni zaś jako diament i do końca nim pozostają ale najlepsi są Ci którzy przychodzą jako kamień a odejdą jako diament"
Pozdrufka )

Shadow aka ZDV-12
Music was my first love
Strona BEATS FACTORY!!! -> www.beatsfactory.prv.pl !!!
Pozdrufka!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Co rozumiesz przez pojęcie równe w sile-przecież przy wykonywaniu pompek nie tylko ręce pracują,ale cała obręcz barkowa no i klatka.Pozdrawiam.

Pozdrawiam wszystkich ambitnych
"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"
Michail

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 931 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21743
Jeżeli ty robisz 55 pompek na prawej rece to twój nick wszystko tłumaczy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mój nick jest przypadkowy tak naprawde mówią na mnie "murzyn".A ty wolferine pokaż mi jakiegos koksa co zrobi tyle pompek to będziesz dobry.Przez 2 lata nawalam na siłowni i to mam zepsuć jakimis sterydami.W chacie mam 50 kg. nakładu i meble do dyspozycji i dlatego tyle robie pompek.Jak chcesz tyle robic to:
-zrób sobie najpierw sprawdzian czyli ile pompek zrobisz na jednej(5-10) i dwóch rękach(30-60)to będzie już dobrze
-potem przez miesiąc rób rano ale nie codziennie na maxa. i wieczorem codziennie dwa trzy razy na maxa.(tak codziennie to nie robiłem bo sie zapominało albo cos innego i robiłem nieraz po 10 pojedynczo na rękach prawa,lewa )
-i sprawdz potym miesiącu napewno zrobisz dużo więcej
-potem zrób przerwe 1 tydzieńi zacznij od nowa
-ale troche inaczej
-ja robiłem tak że miałem ręce na pufach a nogi na meblach (wyżej)i się opuszczałem na maxa az czułem ja rozciagam mięśnie klatki robiłem 25 powtórzeń 4-5 seri(powoli).
-rób tak 2 tygodnie i do tego próbój pojedynczo na rękach i powinieneś zrobic cos około moje wyniku przed tym jak zaczynałem yo robiłem około dwudziestu na prawej
-a jak będziesz chciał się sprawdzić to zrób sobie jeden dzień przerwy.

koks2003
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Panowie,ale Wy uprawiacie kulturystykę,czy przygotowujecie się do bicia rekordów w pompkach??

Pozdrawiam wszystkich ambitnych
"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"
Michail

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Tutaj to trzeba poprawic wytrzymalosc miesni. Jak chodzi Ci o ilosc to zastosuj dwa razy w tygodniu trenig wytrzymalosciowy.
Zegarek przed soba i 5 razy po max pompek i 45 sek przerwy miedzy seriami.
Potem 3 serie po maks z zatrzymaniem na podlodze na 2 sek i 2 min przerwy miedzy seriami.
Nie wykonujesz pompek w inne dni tygodnia tylko w ten sposob.

Do tego raz w tygodniu inny rodzaj pompek z podparciem z tylu ( na tricepsy ) tak jak wyzej.

Po 4,6 tyg sprawdzasz rekord w ilosci pompek za jednym podejsciem z tym ze dajesz przed biciem rekordu odpoczac a wczesniej NIE probujesz rekordu.

Znajomy poprawil sie o prawe 30 powt ale nie chodzi na silownie tylko cwiczy Aikido, a pompki robi dodatkowo sam nie probowalem bo nie widze sensu.



Pozdrawiam,
Mawashi

Lepiej jest być kanciastym Czymś niż okrągłym Niczym.
**Moderator Działu Trening**

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319


drugie cwiczenie to to.

Pozdrawiam,
Mawashi

Lepiej jest być kanciastym Czymś niż okrągłym Niczym.
**Moderator Działu Trening**

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
I tak można za****e byc wytrzymałym przez te pompki i do tego można dłuzej trenowac i więcej robić powtórzeń na klatke.

koks2003
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
I przy okazji rozwinąć sobie nie te włókna,co trzeba-nie polecam-chyba,że chcesz zmienić dyscyplinę na jakąś wytzrzymałościową??Pozdrawiam.

Pozdrawiam wszystkich ambitnych
"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"
Michail

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Podziwiam cię koks2003 !!! zrobisz tyle pompek na dwóch i też sporo powtórzeń na jednej ręce ??? ja osobiście nie zrobię więcej niż 40 pompek na dwóch rękach !!! z tymże faktem jest, że ty trenujesz/trenowałeś pompki regularnie no i ważysz dużo mniej niż ja, to ci jest łatwiej )
No ale reasumując jesteś silniejszy ode mnie na klatkę !!!

Zastanawiam się czy nie zacząć robić pompek regularnie ))
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a co do takich wytrzymałościowych wyników to ja też się pochwalę: jakieś pół roku temu zrobiłem w jednej serii nieprzerwanie ponad 220 przysiadów-oczywiście bez obciążenia. Trwało to jakieś 12-15 minut. Kondycja już nawalała, o bólu czworogłowych uda nie wspomnę ) a od 150 powtórzeń do końca to zaczynało mnie rwać w dolnym grzbiecie, i to z jednej strony..... dziwne, co ???
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przedramiona-z czym i jak czesto?

Następny temat

Duży Problem !!! Waga !!!!

WHEY premium