SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pompki na poręczach

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7375

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam wszystkich. Mam pytanie do was jaki powinien być rozstaw przy pompkach na poręczach. Zrobiłem już sobie ale moge poprawić. Mam na szerokość barków i jeszcze troche - czy taki jest ok? Czytałem,że jak jest za szerokie to coś w stawie łokciowym sie chrzani. Co wy na to?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Na szerokość barków i "jeszcze trochę" jast OK.A szerszy jest niebezpieczny dla stawów łokciowych.Pozdrawiam.

Pozdrawiam wszystkich ambitnych
"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"
Michail

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a dół klaty jak chce ładnie zrobić to w pochyleniu pompować tak? Chodzi mi o dolne zewnętrzne częsci,żeby sie wypełniły.Przy tym ruchu rozstawiać łokcie szeroko ? Jak uzyskać dobre wyniki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3951 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21363
Ja robię pompki na poręczach jako pierwsze ćwiczonko na tricepsa. Po każdej serii wkładam do kieszeni spodni po dwa i więcej kilo jako dodatkowe obciążenie. Łokcie trzymam jak najbliżej tułowia. Triceps pompuje się znakomicie rozciągając mieśnie klatki piersiowej przy tym. Dodatkowo pracują barki, ale odpowiednie uginanie rąk eliminuje w znacznym stopniu ich zaangażowanie.

Pozdrawiam.

"Nie ma kasy, nie ma masy, a bez masy nie ma klasy"

"Nie ma kasy, nie ma masy, a bez masy nie ma klasy" @ doradca w suplementacji @
Członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 858 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6210
To czy przy tym ćwiczeniu pracuje triceps czy klata zależy od pchylenia tułowia , im bardziej pompujesz w pionie tym bardziej jest to cwiczenie na triceps, natomiast pochylenie
tułowia do przodu skutkuje aktywowaniem miesni piersiowych-jeżeli robisz kilkanascie powtórzen bez problemu
powinienes pomyslec o dodatkowym ciężarku przypinanym do pasa.

marcopolo

marcopolo

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Spadek wagi i siła

Następny temat

Rozstepy

Wiecej