SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pompki na poręczach

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1841

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 420 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6793
Witam, trenuje w domu i głównie są to ćwiczenia na własnej masie ciała pompki podciaganie itp, chciałbym dołożyć do tego pompki na poręczach i tuttaj mam pytanie , na tarasie mam barierki które są ustawione pod kątem prostym, i tutaj pytanie czy moge robić pompki na takich barierkach? wiem że poręcze powinny być ustawione prostopadle do ciała jednak teraz mam zero kasy na jakie kolwiek poręcze a też nie chce sobie zrobić krzywdy dlatego pytam czy moge na tych "poręczach" wykonywać to ćwiczenie

;)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2358 Napisanych postów 30594 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270604
możesz. Swego czasu robiłem też na takich barierkach balkonowych i nic mi się nie stało.
Zresztą,jak nie masz innego wyjścia...ewentualnie jak masz krzesła w domu to na nich możesz próbować

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Wiecej