SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pompki a podciaganie

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1968

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czy trenujac pompki rozwine miesnie tak ze bede mogl sie podciagac na drazku? bo na ten moment nie jestem w stanie podciagnac sie ani razu
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 272 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1159
a pompek ile robisz ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 84
aktualnie robie 25 pomek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2543 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14764
rób na zmiane raz pompki raz drążek...
A jeśli chcesz mięc lepszy efekt to rób pompki z obciążeniem

Trzeba trawę tyrać nosem,żeby zostac komandosem...

Systema Specnaz Training...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1870 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18515
Tylko, że ćwicząc pompki nie rozwijasz chyba żadnych mięśni potrzebnych do podciągania

Ćwicz tak, że stawiasz krzesło i jedną nogą delikatnie się wspomagasz. Po jakimś czasie dasz radę bez krzesła.

Zmieniony przez - Kaziupir w dniu 2013-05-13 11:53:43

Rośnie klata, rosną bary - nie poznaje mnie już stary.

Zamiast narzekać zrób coś i zacznij świat swój zmieniać.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 84
aha a jakbym zrobil ten program 100 pompek, to tez bym nie dal rady sie podciagac? albo podajcie inne cwiczenia na to zebym dal rady chociaz kilka razy sie podciagnac. Dodam ze ze sprzetu mam jeszcze lawke lamana i 2 hantelki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2543 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14764
Jak chcesz sie podciagać = TO ĆWICZ PODCIAGANIE to chyba logiczne??:DD

Trzeba trawę tyrać nosem,żeby zostac komandosem...

Systema Specnaz Training...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1870 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18515
A drążka nie masz? to tak jak byś chciał się nauczyć śpiewać, nie śpiewając. Możesz ewentualnie ćwiczyć biceps i plecy na hantlach.

Rośnie klata, rosną bary - nie poznaje mnie już stary.

Zamiast narzekać zrób coś i zacznij świat swój zmieniać.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 84
tak tylko ze nie dam rady, probowalem sie jeszcze opuszczac na drazku ale przydal by mi sie ktos drugi do pomocy ze zabral mi krzeslo z pod nog jak juz wyjde w gore :D ale kogos takiego nie mam do pomocy :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2543 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14764
Ćwicz + Jedz + Nie poddawaj się = Efekty będą :) :)

Zmieniony przez - MORF w dniu 2013-05-13 12:02:12

Trzeba trawę tyrać nosem,żeby zostac komandosem...

Systema Specnaz Training...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 84
na razie sprobuje ten program 100 pompek, zobacze czy jak sie wzmocnie to mi sie uda w koncu cos wycisnac na tym drazku

Zmieniony przez - Gleran w dniu 2013-05-13 12:05:30
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

wwwwww

Następny temat

sex

WHEY premium