SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomozcie w planie HST!:)

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 104984

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1054 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9410
Witam. Znowu mam pytanie dotyczace planu treningowego HST, mialem go cwiczyc wczesniej ale zaczelem cykl i juz nie chcialem kombinowac. Za pare tygodni koncze cykl i sie napalilem na hst , wiec oto moj plan:
Oceniajcie i poprawiajcie
Przysiad ze sztanga/MC
Prostowanie nog na maszynie przy laweczce
Wyciskanie sztangi płasko
Wioslowanie Sztanga
Sciaganie wyciagu gornego do klaty( podciagania nie dam rady, a nie wiem czym moge zastapic)
Wyciskanie sztangi sprzed glowy
Uginanie ramion ze sztanga stojac
Wyciskanie waskim chwytem
2 tygodnie pierwsze robie po 1 seri, 3-4 tydzien 2 serie , 5-6 tydzien 3 serie i 7-8 tydzien czyli 3 powtorzenia+2 negatywy tez 3 serie.
I moje pytanie brzmia nastepujaca:
1. Czy jak skoncze pierwszy mikrocykl i bede chciec zaczac drugi moge dolozyc pare innych podstawowych cwiczen?
2. Jak bede czul niedosyt , to czy moge dolozyc ,np. w 15-tkach,10-tkach po 1 seri?:)
Odpiszcie i ocencie moj plan bo mi zalezy na przyrostach i dobrym planie!:)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
1. prosze powiedz mi czy udalo Ci sie zapoznac z cyklem artykulow tyczacych HST a pisanych specjalnie dla magzynu Perfect Body przez autora systemu Bryana Haycocka ?
jesli nie zapraszam na strone www/perfectbody.pl i wpisz w wyszukiwarke haslo HST - jest az 8 artykulow na ten temat

2. odpowiedzi
- ilosc serii czyli objetosc ksztaltujesz na biezaco
czylil jesli czujesz ze NIE jestes przetrenowany a chcesz dolozyc serie/cwiczenie tu czy tam - prosze rob
ale nie wpadnij w pulapke zbytniego dodawania - pamietaj ze cwiczysz CALE cialo 3x w tygodniu

to samo tyczy zwiekszanie w kolejnym cyklu

- sam plan wyglada solidnie jako poczatkowy HST

o dziwo z czasem osoby bardziej zaawasnowane przechodza w kiersunku mniejszej ilosci cwiczen skupiajac sie na podstawach
aby im bardziej zaaawnasowani skorzystac z dalszych podpowiedzi Bryana poprzez zwiekszanie znow objetosci i np podzialu rano/wieczor - znow odsylam do wlasciwego artykulu na stronie Perfect Body

dla kazdego stosujacego HST jak i kazdego zainteresowanego przyroostem miesni jest to wiedza NIEZBEDNA :)


powodzenia i rarpotuj i dopytuj :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1054 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9410
Tak, wiem ze tutaj jej sporo cwiczen lecz bylo by mniej gdybym mogl robic dipsy czyli te pompki na poreczach i podciaganie na drazku na plecy ale podciagania nie dam rady, bo widocznie za slaby jeszcze jestem heh a pompek na poreczach nie dam rady ze wzgledu na wczesniejsza kontuzje tricepsa. Ostatnio probowalem zrobic ale o malo mi triceps nie wybuchl.
Wiec jakie cwiczenia mi proponujesz , jesli te 2 podstawowe odpadaja ? Mozoe na nogi tylko jedno cwiczenie ? Doradz cos, bo zalezy mi na tym treningu :) Juz czytalem tyle tych postow,tematow, artykulow ze bania mala heh:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
1. postow poza moimi mozesz NIE czytac - nie moge brac odpowiedzialnosci za nie sowje slowa
2. prosze abys przeczytal wylacznie artykuly Bryana w magzynie/stronie Perfect Body
3. uklad cwiczen mi sie podoba
ew zmiany bedziemy robic w kolejnych cyklach :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1054 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9410
No dobra jak cwizenia pasuja to thx za pomoc i tak hst mam jeszcze dopiero zaplanowany za pare tygodni a artykuly przeczytam wieczorkiem bo lece klate pompowac heh;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
nie dasz rady calej wiedzy w jeden wieczor

milego pompowania :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1054 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9410
No jak wychodzi na dane cwiczenie, dany miesien od 30 do 60 powtorzen, to jak robie 1 serie 15 powtorzen 3 razy w tygodniu wychodzi 45 powtorzen czyli dobrze :) Jeszcze 4 tematy i wiedza UP :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1054 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9410
no to mam pytania kolejne
1. Czy na rozgrzewke wystarczy rowerek z 5 minut i skakanka z 1 minute i moge sie juz brac za cwiczenia?
2. Z tych tematow to wynika, ze poczatkujacy wykonujac pierwszy trening ma 2-3 serie robic na 15. To czy mam zaczac tez od 2 czy 1 na poczatek wystarczy?


Zmieniony przez - HarnaśKat w dniu 2013-06-12 21:02:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
na wszystkie podane pytania znajdziesz odpowiedzi w wymienionych artykulach Bryana Haycocka - nie mozna znalezc lepsze osoby do pytan niz TWORCA systemu

jeszcze raz zachecam do lektury
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1054 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9410
No dobra ale tak swoim zdaniem powiedz, czy te cwiczenia ktore wypisalem moga byc?:) A co do seri to napoczatek zastostuje tak:
15-1 seria
10-2 serie
5-3 serie
W pierwszym mikrocyklu, jak lajtowo pojdzie ten cykl to w nastepnym dodam serie i tyle :) A cwiczenia zostawie i sproboje je za jakis czas zastapic Podciaganiem i Pompki na poreczach. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
hmmm wydaje mi sie za na wszystkie pytania odpowiedzialem ...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jabłka – na zdrowie i ku szczuplejszej sylwetce

Następny temat

Zakończona promocja białka X5

WHEY premium