SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomozcie....

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 7520

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 3655 Wiek 82 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20217
Faktycznie przy CKD w weekend jest ucztowanie , a w tygodniu coz, trzeba sie przestawic

A great flame follows a little spark
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 265
Wiecie co? Od dwoch dni stosuje diete optymalna, zeszlo mi okolo 2 kg. Jesli mozesz opowiedz mi o areobiku typu ABT. Nie wiem co to znaczy. Jak juz mowilam jestem na diecie optymalnej i chcialabym utrzymac sie na niej jakies 3 tyg., a potem przejsc na diete bialkowo weglowodanowa. Nie wiem jednak, czy jak przerzuce sie na bialka i weglowodany to czy cos sie ze mna niedobrego moze stac. Chodzi mi o to, ze jak organizm przerzuci sie na tluszcze, a po 3 tyg. zmienie diete, to czy nie zaczne tyc albo cos innego jeszcze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 3655 Wiek 82 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20217
Te dwa kilo to jeszcze nie ubytek tluszczu, ale to naturalne przy pierwszych dniach kazdej diety redukcyjnej. Prawde mozwiac nigdy nie spotkalem sie zeby po powrocie z diety opartej glownie na tluszczach do diety ZDROWEJ opartej na bialkach i ww ktokolwiek obserwowal efekt jojo, lub obrastal w tluszcz. Moze sie tak stac jesli bedziesz "nagradzac" siebie za 3 tygodnie diety lodami,slodyczmi itd. w przeciwnym razie nie masz sie co obawiac.

A great flame follows a little spark
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
Na zajęciach ABT po 20-30min mocnej rozgrzewce, gdy już wejdzie się w strefę spalania tłuszczu, zaczynają się intensywne ćwiczenia brzucha, pośladków i ud, głównie w leżeniu, ale non-stop dla utrzymania odpowiedniego tętna.

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 265
Zauwazylam cos dziwnego. Mozecie mi to wyjasnic? Otoz odkad stosuje te diete (3 dni) nie moge sie zalatwic. To chyba nie jest normalne. Zdaje mi sie ze przejde na diete normalna (ww/b/t). Moglibyscie napisac mi ile gram w ciagu doby mam spozywac ww/b/t ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
Gramy nie są w tej diecie istotne, bo nawet przy nadmiarze tłuszczu nie można utyć przy obniżonym poziomie insuliny. Problem z obstrukcją wynika z braku błonnika w diecie. Trzeba go uzupełniać otrębami do każdego posiłku (najlepiej owsianymi, i zaczynać po łyżeczce, żeby nie było rewolucji ).

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 265
Czy moglbys podac mi parametry otrebow owsianych w gramach (B/T/W i ile blonnika), bo na tych, ktore kupilam nie ma takiej informacji. Obecnie spozywam 40g bialka, 80g tluszc, 50gww na dobe. Czy myslicie ,ze ilosc ww nie jest za duza? Czytalam ze to powinno byc 80% masy ciala w gramach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 3655 Wiek 82 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20217
Płatki owsiane Białko :11,9g Tłuszcz :7,2g Węglowodany:69,3g błonnik :10g. Dane orientacyjne ktore moga nieznacznie sie roznic w zaleznosci od producenta. Podane oczywiscie dla 100 g.

A great flame follows a little spark
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
Otrąb w ogóle nie liczymy do bilansu (mimo że różne rzeczy zawierają), gdyż są niewchłanialne.

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 3655 Wiek 82 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20217
Jezu jasne, myslalem ze mowa o platkach . Sorry, moj blad

A great flame follows a little spark
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomocy (jak zwykle)

Następny temat

Tłusty brzuch ...

WHEY premium