SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomocy przy tatuażu.....

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3989

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1986 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 60201
Pytam w imieniu brata,ma 18 lat.Chciałby zrobić sobie jakiś tatoo na bicepsie najlepiej,choć być może będzie on przechodził jeszcze na plery...I tu mam pyttanie,on też ćwiczy ,jest całkiem spory,ale napewnoo dużo urośnie jeszcze....i jak takie rozrastanie ma sie do dziary??czy podniszczeje ona jakoś??zblednie,czy coś...??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2930 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13308
Robią się roztępy, inaczej mowiąc*****owo to wygląda, niech lepiej poczeka...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 775 Wiek 29 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11712
Zrobi się plama na bicepsie

fitnessstore.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 291 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4069
no a kobiety gdzie powinny sobie robic najlepiej tatuaz zeby potem sie nie rozciagnal, ale tez zeby az tak nie bolalo? wiadomo ze nie na brzuchu czy podbrzuszu... to gdzie? kostka, lopatka odpada.... biceps, lydka mi sie nie podoba... zostaje chyba twarz!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1808 Wiek 46 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12381
zeby nie bolalo. yrob z henny tatuaz

booe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 599 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4583
nie denerwujcie sie tak jesli tatuaz sie rozejdzie mozna go poprawic lub zrobic tzw. covera czyli umiescic na starym tatuazu nowy Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1377 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12849
moze robic z palcem wiadomo gdzie .jezęli skóra nie rosnie tatuaż rozszerza sie do 2mm wzdłuż i wszerz ale jeżeli rosnie i jak mówisz dużo toi tak sobie poprawke musi ***nąc nawet jakby nie rósł .ja mam na nodze 1 poprawke miałem po 4miechach nastepna tez tak mam .jak mu urosnie a np. zrobi u kolesia który zna sie na fachu to mu bez bólu poprawi.

<<<<<możecie mnie zabić ale dla mnie tylko liczy sie ARKA GDYNIA>>>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 212 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7535
Co do bólu to przeciez tatuowanie nie boli... przyjmuje sie ze boli mniej na miejscach umiesnionych a wiecej na kostkach kregosłupie itd. ja uwazam ze to nie jest wcale ból tylko ciekawe uczucie

Tribal Gallery
www.tribal.glt.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1377 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12849
nie miałes robione na piszczelu wiec nie mow

<<<<<możecie mnie zabić ale dla mnie tylko liczy sie ARKA GDYNIA>>>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 212 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7535
To prawda mialem na łydce dlatego wlasnie uwazam ze na miejscach gdzie jest kosc moze bolec w innych to nie bol. Mnie sie te uczucie podobalo-ciagnie ponownie.

Tribal Gallery
www.tribal.glt.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1377 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12849
mnie tak samo ciagnie. i tera plecki sobie robie całe. z rekami poczekam jeszcze ze 3-4lata ale tez bym chciał.

<<<<<możecie mnie zabić ale dla mnie tylko liczy sie ARKA GDYNIA>>>>>

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co wybrac?

Następny temat

usuwanie blizn i prostowanie nosa

WHEY premium