SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomocy przy Clenbuterolu !!!!!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7273

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam pytanko do do świadczonych.... mam 17 lat, 180 wzrostu i ważę 98 kg. Ćwiczyć nie mogębo mam chore kolana, więc sport odpada... Od kumpla dowiedziałem się, że istnieje coś takiego jak Clenbuterol, a mnie zależy na zgubieniu bynajmniej tych kilku(nastu??) kilogramów, bo obecnie okropnie się czuję........ Czy ktoś mógłby mi doradzić jaki clen kupić, jak go stosować,w jakim cyklu itd. za każdą odpowiedź będę niezmiernie wdzięczny...!!!!!

Pozdrawiam !!!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Big, oczywiście że podczas zażywania clenu zwiększyłbym uwagę na dietę, a także jakieś aeroby seryjkami bede robił, ale czy mógłbyś napisać (mniej więcej...) jakie efekty, a dokładnie jaki spadek wagi jest możliwy po 100 tabsach, jeśli znasz jakieś konkretne przypadki że clen pomógł zbić wage, to czy mógłbyś coś przytoczyć...???

Dzięki za odp, Pozdrawiam !!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
Clen zeby zbic wage sie bierze tak:
w 1 dzien zaczynasz od jednej tabletki ,nast dnia dwie i tak codziennie zwiekszasz az dojdziesz do 5 i wtedy na tej dawce jedziesz do konca,ale pamietaj ze napoczatku mozesz miec nie mile efekty jak mocne bole glowy itp. sprawy

<<<Champions
are Made
Not Born
>>>

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1964 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 31311
Co to znaczy jedziesz do końca tydzien miesiac rok?????????
Sprobuj tak
pierwsze dwa tyg zaczynasz od jednej i codziennie zwiekszasz o jedna i merzysz temp ma byc ok 37,5 i lecisz do 5 czy 6 zalezy jak zareagujesz jesli 6 za malo to 7 i taka dawke trzymasz do konca 2 tygodni
poznie 2 tyg przerwa z clenem tu dobrze jabys zarzucil jakis termogenik z efedryna
nastepnie znow clen 2 tyg ale teraz bierzesz 2 dni po 6 dziennie i dwa dni przerwy jak 6 za malo to nastepne dwa dni po przerwie 7 i tak przez 2 tyg
pozniej znow wchodzisz z eca

a tak w ogole to ze masz problemy z kolanami nie znaczy ze nie mozesz cwiczyc np gornych partii zawsze zrobilbys troche miesni i latwiej bys spalal tluszcz.

______________________
The FAT BASTARD B.I.G.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4802 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37359
no i podstawa - zmien jedzenie na mniej kaloryczne LOL

--== Czlonek Mafii HRHR ==--

LOL - Laugh Out Loud

"Jestem sobie prawdą, fałszem i zagadką też.."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
Big chodzilo mi ze do konca opakowania(100 tabsow) cykl ze 2 tyg. sie bierze ,2 przerwy albo cos takiego ze mieszany cykl to dobry jest ale na podtrzymanie efektow po saa no ale na spalanie pewnie tez

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1964 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 31311
clen b. szybko nasyca receptory i przerwa jest konieczna

______________________
The FAT BASTARD B.I.G.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3307 Wiek 36 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37391


ogólna zasada clenburerolu:
waga clen
70-80kg 4tab
80-90 5 tab
90-100 6tab
100-110 7tab
110> 8tab

skutki uboczne które przechodzą po około 10 dniach(Interesującym jest to,że działania uboczne są czasowe i po ok.10 dniach znikają samoistnie pomimo iż kuracja trwa nadal):
1.pobudzenie
2.Kołotania serca
3.czasowe drżenie palców
4.ból główy
5.zwiększone pocenie się
6.niemożność spania ,ewentualne skurcze
7.Podwyższone ciśnienie
8.złe samopoczucie

Jak go będziesz odpowiednio stosował może zadziałać tak jak vinstrol i anavar Clenbuterol działa antykatabolicznie i podwyższa temperature ciało o ok. 1 stopień przez co użwya tkanki tłuszczowej jako paliwa do jego ogrzania. dlatego nie ma prawie kulturysty który nie zażywałby clenu po kuracji z ze sterydami.

UwE

OFF... :(
**EKSPERT** W DZIALE DOPING

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1433 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23405
Uwe, stosowales kiedys clen ?? Tak pytam z ciekawosci bo piszesz ze skutki uboczne przemijaja po 10 dniach. Prawda jest taka, ze wiekszosc z nich utrzymuje sie do konca kuracji.

Pozdro
Ted

--- Primum no Nocere ---
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a nielepiej therme pro?
przynajmniej chlopak niezniszczy sobei w taki sposob zycia
pozdrawiam

Piotrek


jak ktos chce mnie zabc to niemam nic przeciwko tylko prosze po sezonie snowboardowym!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1964 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 31311
Manijaq jakbys mial troszke pojecia to wiedzialbys ze clen i eca oddzialywuja na te same receptory beta2 choc w inny troche sposob a eca dodatkowo oddzialywuje na beta1 i beta3

______________________
The FAT BASTARD B.I.G.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
oddaje honor.....
pozdrawiam

ps: niebesztajcie skoro i ja niebesztam

Piotrek


jak ktos chce mnie zabc to niemam nic przeciwko tylko prosze po sezonie snowboardowym!!!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Meta Ruska Ocencie!!!!!!

Następny temat

Początek GINEKOMASTI ???????

WHEY premium