SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomocy-nieustający, tępy, rozpierający ból brzucha

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7885

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46
Od wielu lat walczę z zapaleniem prostaty(antybiotyki naświetlania itd). Zawsze objawy bólowe w okolicy krocza nasilały się w zimne pory roku,latem się uspokajały.Przy kolejnej diagnozie urologa padło na niewielkie ale jednak żylaki powrózka- operacja laparoskopowa - efekt bez zmian- ból pozostał. Poprzedniej jesieni standardowo zrobiło się zimniej i znowu zaczęło mnie boleć w kroczu ale nagle zauważyłem powiększenie prawego jądra. Na moje nieszczęście grałem w tym okresie dość intensywnie w siatkówkę- troche mi przeszkadzało to jajko mało tego pojawił się tępy rozpierający ból po prawej stronie zaczynający się w dolnym odcinku-przy biodrze a ciągnący się aż do żeber promieniując nawet do pleców(na wys dolnych żeber). Diagnoza urologa - ten nowy ból powoduje wodniak prawego jądra ciągnąc powrózek. Opreacja i nic dalej to samo. Ból nasila się w pozycji siedzącej i pionowej(trochę mniej) a ustaje zupełnie w pozycji leżącej. I teraz prośba - czy ten ból może być wywołany np naderwaniem mięśnia skośnego brzucha? Wodniak ciągnął dźwigacz jądra a ten jest chyba zrośnięty ze skośnym wewn. a ja skakałem jak głupi do siatki- po wieloletniej przerwie. Gdzie mam się udać? urolog serwuje mi kolejne leki na zapalenie ukł moczowego a co do nowego bólu to sam już nie wie- czy to kontuzja mięśnia, czy promieniuje od prostaty. Czy są jakieś badania mogące stwierdzić czy mięśnie są naderawane czy nie? co mam robić dalej. Mam 36 lat i zawsze byłem w miarę sprawny a ten ból jest na tyle dokuczliwy że mam ochotę stzrelić sobie w łeb- no troche przesadziłem, przraszam że tak długo wyszło i proszę o sygnały. Pozdro
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 596 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3549
jesli chodzi o naderwanie sciegen lub wiezadel to na usg ci powinno wyjsc, lub ostatecznie najlepiej zrobic sobie rezonans, ale to juz ciezko by zalatwic sobie na NFZ bo to drogie badanie.
Idz prywatnie na usg do jakiegos lekarza i powiedz co chcesz zeby ci zpadal bo to podejrzewaasz i ci zrobi bez problemu, myzle ze okolo 50-80zl takie badanko priv.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
-iść do kilku innych urologów (2-3)
-zrobić jakieś badania dodatkowe -np wspomniane usg , moze coś jeszcze
-co do strzelanie sobie w łeb - są gorsze rodzaje bólu (takie małe pocieszenie)
coż chyba nic wiecej nie pomoge bo problem dosyć specjalistyczny
co do rezonansu - jego koszt jest wysoki niestety

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46
Dzięki za odzew, jeśli chodzi o USG to miałem robione przez urologa ale nie stwierdził że mam naderwany mięsień(jest to tylko hipoteza)choć on skłania się do prostaty która rzekomo może dawać takie bóle, tylko dlaczego zaczęło mnie boleć tak dziwnie dopiero jak wystąpił wodniak jądra? no chyba że pójdę do innego urologa, lecz ten uchodzi za najlepszego diagnostę od tych spraw w Łodzi. Acha no i jeśli naderwany jest mięsień skośny wewnętrzny to USG chyba nie da rady. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 596 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3549
polecam rezonans tam wsio ci wyjdzie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

odstajace uszy :(

Następny temat

lejąca sie Krew z Nosa?? jaka przyczyna?

Wiecej