SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomocy mam popekane usta :D

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 38503

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 163 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3595
No na dolnej wardze trochę mi pękaja! nie wiem niby sie goi taki strupek maly sie robi ale jak mocno rosszerze to znow peka i znow krewka leci i tak w kółko!! Nie chce się zagoić?!? Moze jakis witamin brakuje?!?! Biore ostatnio kapiwit A+E cos takeigo :D
Co robic?!?!?!
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja miałem to sam ale mam dla ciebie rozwiązanie! 3 dni i po kłopocie! Kup sobie błyszczyk(naprawdę) jak najbardziej tłusty kosztuje ok 15 zł tylko jakiejś dobrej firmy i o dobrym smaku. Mi to poleciły dziewczyny z kalsy! Teraz prawie każdy chłopak smaruje usta błyszczykiem to trochę widać ale ładnie się wchłania! Smaruj usta przed każdym wyjściem na dwór i rób to jak najczęściej(tzn. smaruj) jak tylko poczujesz że usta są suche!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
smaruj smaruj
od kremu nivea , bambino , po jakies neutrogeny , nivea błyszczyki itp
oczywiście mozliwe tez ze to jakas infekcja
wit A+E jak najbardziej
1

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 442 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 893
a według mnie do kup sobie jakiś niewidzialny balsam
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 98 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1469
W aptece można kupić maść ochronną z witaminą A, która jest niezbędna dla wzrostu, rozwoju i regeneracji naskórka i skóry.

A cad is a man who kisses and tells.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 306
A mi pomaga na suche usta pomalowanie ich na noc miodem, rano efekt bardzo widoczny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 442 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 893
Miód też jest bardzo dobry na popękane usta. Naturalny środek i niewiele kosztuje. Ja prywatnie używam aloesowego balsamu do ust z oriflame ten balsam nazywa się "aloe". Bardzo pomaga i jest niedrogi. Nie widać go na ustach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1123 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9688
raz na jakis czas maseczke z miodu na usta coby wygładzic
na codzien w aptece kupic maść z witaminą A - kosztuje okolo 2 zł a jest rewelacyjna i nawet ładnie pachnie.
w aptece jest tez taka masc kakaowo miodowa chyba ale nie pamietam jak sie nazywa kosztuje kolo 6 zl. !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 23
WITAM
Mam podobny problem ale...
popekane usta to jeden
drugi zas... na dolnej wardze mam strupki,,, mam je od kilku lat, notorycznie je sobie skubie,to juz mój taki nawyk :/ .. ale on pojawia sie na nastepny dzien ... nie jest duzy ale widoczny i zadne balsam czy miód nie pomaga...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 7776 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 40781
jak nie pomagają pomadki i domowe sposoby to konieczna jest wizyta u dermatologa on wytłumaczy co i jak..

GL.

Mam przyjazną materie i jem węglowodany

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 124
po 1 miód po 2 wazelina kosmetyczna biała nie jakies tam błyszczyki i inne gadżety :]
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ostry ból w karku

Następny temat

Facet i pódre :D

WHEY premium