SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomocy-Paralizujacy strach podczas bojki

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2965

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 63 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 179
panowie nie wiem co z tym zrobić , ale zawsze gdy dochodzi do jakiejsc sytuacji gdzie może nastapic fizyczna konfrontacja na poważnie, to łapie mnie strach, niepokoj, paralizuje to moje ciało, nie mogę się ruszyc, nogi mi się trzesa,, i zawsze musze się wycofać i tchorzyc, bo nie dam rady, ,korwa uciekam, jak tchórz, co z tego ze trenuje na sali walki itp., to wszystko jest sztuczne, a na zywo, na ulicy, to co innego, co z tym zrobić mam 40 lat, chce brac trenbolon na wzrost odwagi, a co jeszcze mogę zrobić.,
ps , często potem wymiotuje żółcią i mam biegunke żółciową
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
palovnik5678
...co z tego ze trenuje na sali walki itp., to wszystko jest sztuczne...
Jakie walki trenujesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6 Wiek 25 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 49
Psychiki w tak łatwy sposób nie przeskoczysz, niestety to siedzi w głowie.

Jeżeli trenujesz, to bierzesz czynny udział w sparingach?

Zawodnik klasy N w formule K1 do +70kg

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2075 Napisanych postów 4166 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 290783
Chyba walki troli w klatkach z daleka czuć , ze zajeżdża trollem
4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 63 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 179
h** nie troll
trenuje mma , kiedyś karate i kockboxing
to jak wytrenować psychikę, od dziecka tak mam ze w realu nigdy nie mogę się bic bo strach mnie paralizuje,dosłownie, to tak jak opisuje ze ktoś skamienial ze strachu jak go gonil lew i nie mogl się ruszyc, , jestem zly na siebie i potem , anonimowo wyzywam ludzi na forum i youtubie, tam jade z każdym konkretnie i nie czuje strachu, ale w realu jest inaczej, , co z tym zrobić , to samo tyczy dziewczyn , tez nie mam odwagi poderwać zadnej .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 706 Napisanych postów 4378 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 75790
Niech mod przeniesie temat do właściwego działu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 703 Napisanych postów 1196 Wiek 42 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 75579
Musisz się przemóc ze tak to ujmę, przede wszystkim sparringi na treningach bo bez tego to nic nie warte. No I trzeba dostac w jape, może to Cię ocuci. Raz dostaniesz wp... to następnym razem powinno pójść lepiej. Odwagi, morda nie szklanka!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MMA-Parter

WHEY premium