SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomocy? Biedna Enejda nie wie co począć;(

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1609

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4
Hej!
Jestem tu całkowicie nowa, choć od jakiegoś czasu namiętnie śledzę forum. Dużo wyczytałam, ale mam ogromny mętlik w głowię.
Jak się domyślacie drogie Ladies chciałabym spalić tłuszczyk, ale nie zamienić go strikte na mięśnie, lecz NAJPIERW schudnąć, a potem rzeźbić ciałko. W każdym razie do rzeczy:

Wiek : 20
Waga : 65
Wzrost : 168
Obwód w biuście : 92
Obwód pod biustem : 75
Obwód talii w najwęższym miejscu : 69
Obwód na wysokości pępka : 78
Obwód bioder : 102
Obwód uda: 60
Obwód łydki: 34
W którym miejscu najszybciej tyjesz : pupa, uda
W którym miejscu najszybciej chudniesz : piersi, brzuch
Uprawiany sport lub inne formy aktywności: (jak często) biegi interwałowe (30min) 4x w tygodniu + ćwiczenia w domu (bez urządzeń) na różne partie ciała 6x w tygodniu
Co lubisz jeść na śniadanie: wszystko
Co lubisz jeść na obiad : wszystko
Co jako przekąskę : -
Co jako deser : -
Ograniczenia żywieniowe : -
Stan zdrowia, czy regularnie miesiączkujesz, czy bierzesz tabletki hormonalne : zwolniony metabolizm, biorę tabletki anty
Preferowane formy aktywności fizycznej: pływanie, tenis, jeździectwo, spacery i wiele innych
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : -
Stosowane wcześniej diety : większość internetowych

Sytuacja wygląda następująco: od 2 tygodni ćwiczę, bardzo dużo spaceruję, jem mniej a częściej, nie jem słodyczy, białej mąki, wszystko pełnoziarniste i zdrowe, a tyję!!;/ wiem, że wyrabiają mi się mięśnie, które są cięższe od tłuszczu, ale dlaczego tyję w centymetrach? Już nie wiem co robić, jestem wręcz w desperacji.
Jestem w stanie dostosować się do wszelkich nawyków żywieniowych oraz aktywności fizycznej, ale nie wiem już co jest odpowiednie!
Jest jeszcze jedna bardzo ważna kwestia: możliwości...
Otóż nie jestem w stanie chodzić na siłownię, czy zapisać się na jakieś inne aktywności, lub kupić jakieś urządzenia gdyż po prostu mnie na to nie stać. Mieszkam w Londynie i na prawdę życie tu nie jest tanie, jedzenie ograniczam do minimum. Jem o różnych porach i często to samo, gdyż jak mówiłam - nie mam na to kasy. Mięso i ryby? Mogę zapomnieć... Co zrobić w takiej sytuacji?
Mam nadzieję, że ktoś to przeczyta i pomoże.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Sama sobie strzelasz w bramke, przykro mi to mowic ale wiesz o tym ze wsrd biednych ludzi otylosc jest najwieksza?
Nie bez kozery tak sie dzieje, nie da sie na taniej zywnosci odchudzic, a nie mowie o zdrowym jedzeniu, mozesz sie co najwyzej czasowo zaglodzic.

Mieszkasz tam na stale?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4
Tak właśnie myślałam, że nic z tym fantem zrobić się nie da...
Tak, mieszkam tu na stałe.
Mimo wszystko dziękuję!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
To nie rozumiem dlaczego nie mozesz pozwolic sobei na normlane jedzenie, w koncu wszedzie da sie cos zrobic, znaleźć promocje, znaleźć przeceny,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4
To nie tak, że jem świństwa, albo jestem na głodówce, ale jem praktycznie to samo, zero zróżnicowania: ser biały, jogurt, mleko, musli, jajka, makaron i ryż pełnoziarnisty. Tyle.
Załóżmy, że mogę sobie pozwolić na więcej, co i jak powinnam jeść?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
no to spoko
jaja, mieso mielone tez , wchodzi w rachube boczek czyli tanie miesa, ryby, podroby
dobrze by bylo jakbys miala mozliwosc kupowania jakosciowo lepszego , jak nie bio certyfikowane to chociaz z wolnego wybiegu
Co jak co ale w anglii problemu zwierzat hodowalnaych sa znane na calym swiecie

Nie musisz duzo jesc 1700kcal starczy, w tym 80g pochodzacych z tluszczu i 130 z bialka

za weglowodany wez sobie owoce, w ilosc jedna sztuka dziennie lub kubeczek, i owsiane platki , ryz pelnoziarnisty oraz warzywa straczkowe
Nie jedz mleka i jego przetworow, mozesz na czas ochudzania zakupic odzywke bialkowa porcja nie wychodzi zle cenowo jako zastępstwo posilku.

Makaron razowy raz w tygoniu

Zmieniony przez - obliques w dniu 2011-05-30 15:48:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 11349 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35553
Enejda, sama mieszkam niedaleko Londynu i wiem ze warzywa drogie ale tesco ma dobre promocje na mieso. Jak kupuje wieksze ilosci (wychodzi taniej) i czesc mroze albo gotuje na caly tydzien z gory. Pokombinuj, odpusc sobie ten jogurt i to musli, zamiast tego kup mieso z udek kurczaka (z piekarnika z pieczarkami wychadza przepyszne)

A co do tego jak jesc to poczytaj sobie 10 zasad zywieniowych wg Berardiego

Redukcja 2012:http://bit.ly/yQSA4V
Nigdy nie twierdzilam ze jestem normalna!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4
Ok dziękuję! Na pewno dostosuję się do rady, wedle możliwości oczywiście.
Pozdrawiam!
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Carice_początek

Następny temat

misworld/podsumowanie I str.22/II str.50

WHEY premium