SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomocy :(

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1348

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 0
Witam Szanownych Panów (głównie, sądząc po ilości) i Panie

Muszę przyznać że nie jestem osobą zbytnio uprawiającą sport.
Może przez wiek, wstyd sie przyznać ale już 42wiosny podziwiałam.

Mam mianowicie problem z gorączką i słabym samopoczuciem.
Dziwnie to brzmi ale czuję się tak jakbym miała wewnętrzną gorączkę.
Wszyscy moi bliscy czują że mam gorące ręce, stopy czy też głowę.
Ale termometr pokazuje że temperatura jest w porządku.
Do tego ciągłe zawroty głowy, przy niektórych gwałtownych ruchach czuję się jak na karuzeli np. gdy obrócę głowę zbyt szybko na poduszce.

Byłam w szpitalu i stwierdzili u mnie arytmię serca.
Pragnę zaznaczyć iż objawy towarzyszyły mi już wcześniej.
Jednak przed paroma miesiącami słabości narosły do tego stopnia, że nie mam siły nawet komuś odpowiedzieć na pytanie.
Zrobiłam badanie krwi, z wyników (które sprawdziłam w internecie) lekarz stwierdził u mnie anemię.
Lekarz powiedział, że może mi przepisywać liczne skierowania na badania lecz terminy wynoszą 1-3miesięcy na ich zrobienie.
Wypisał mi skierowanie do szpitala. Aż wstyd się przyznać nie poszłam do niego, ponieważ nie mam już sił na to :(

Po stwierdzeniu arytmii serca powiedzieli że stan się nie pogorszy a jest znowu gorzej:(
A jak pomyślę że znowu bym musiała spędzić parę dni w szpitalu w zdala od bliskich.
Aż kraja mi się serce, jestem osobą która jest bardzo przywiązana do swego syna i męża.
I za wszelką cenę nie chce ich opuszczać:(

Dlatego chcę sie dowiedzieć jeśli jest tu ktoś w stanie mi w ogóle pomóc...
Czy anemia może być powodem tego. Pragnę zaznaczyć iż od 2 tygodni co 2dni piję 2kubki soku z buraków.
Jednak poprawy nie odczuwam:(
Wyczytałam w internecie iż anemia jest objawami licznych i niestety o wiele groźniejszych chorób np. białaczka :(
Pragnę aby ktoś mi udzielił rady co mam zrobić, o jakie skierowania na badania poprosić szczególnie lekarza.
I czym to może być spowodowane może ktoś wie.

Jeśli będzie konieczne mogę podać wyniki moich badań z krwi.
Pragnę podkreślić to iż kiedy byłam w szpitalu i stwierdzili u mnie arytmię serca, wyniki miałam dobre.
A teraz nagle takie kiepskie wyniki :( a nie minął jeszcze rok.
Podkreślę też również iż mam wysoki poziom cholesterolu we krwi oraz wykryto u mnie kamienie, może to w czymś pomoże.

A bym zapomniała od dłuższego czasu mam dziwny kaszel, tzn. łaskota mnie coś w gardle lub kaszle od samości.
Brzmi on raczej jak kaszel podczas grypy lub anginy.
Lecz wątpię żeby to była któraś z tych chorób bo musiała bym ja mieć 3 miesiące, a w lodówce nie mieszkam żeby sie tak długo utrzymała. Jest on uciążliwy bo mam go ciagle.
Czasem jeden dzień jest łagodny a innego znowu następuje nasilenie.
Praktycznie nie mogę się śmiać bo wtedy natychmiast mnie łaskota w gardle i zaczynam kaszleć.

Pewnie większość z was uważa że mój lęk przed doktorem bądź szpitalem jest śmieszny i nie rozsądny.
Ale odkąd pamiętam panicznie się bałam i boję doktorów, nawet samych białych fartuchów.
Zrozumiem jeśli ktoś będzie mnie namawiał na wizytę w szpitalu, lecz proszę o tym pamiętać iż jestem matką a żadna matka nie chce opuszczać swej rodziny choćby na 1dzień.
W dodatku gdy przebywałam w szpitalu w związku z sercem, było tam
parę niebezpiecznych indy centów, które dopiero mnie przerażały.
A spotykały one samych pacjentów:(

Mam nadzieję że ktoś będzie w stanie mi pomóc lub doradzić.
Chętnie odpiszę na wszelkie pytania związane z moim samopoczuciem bądź wynikami. Jak widać rozpisałam się :) Mam nadzieję że to komuś pomoże w diagnozie.

PS. Znajomy ze szpitala poradził mi to forum :) mówił że jest bardzo dobre.

Pozdrawiam Wszystkich
Krystyna :*
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44
prowokacja?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 0
Jeśli chodzi o incyndenty to może trochę źle się wyraziłam,
niektórzy doktorzy nie byli zbyt mili dla pacjentów:)
A głównie w szpitalu byłam załamana tym że nie jestem z rodziną :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Pierwszy raz na tym forum? Znajomy jest stałym bywalcem?

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 0
Ja jestem pierwszy raz.
A mój znajomy tez miał parę razy kłopoty z plecami itp. i tutaj mu dobrze doradziliście.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 299 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10160
Nie chce zeby ktoś posądzał mnie tu o prowokację ale idż ty się kobieto zbadaj czy nie masz virusa hiv. Tylko nie pisz, ze mąz jest wierny, Ty jestes wierna itp, bo i bez tego mozna sie zarazić. Jesli to nie to i lekarze nie potafią pomóc to radze skorzystać z nikonwencjonalnych środków np. bioenergoterapeuta itp

POZDRAWIAM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Możliwe - bo kilka kont ta osoba ma...

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 99 Napisanych postów 686 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2312
jesli lekarz prowadzacy zaleca szpital i wykonanie tam szczegolowych badan, zastosowalbym sie do tego zalecenia. mozna zbadac poziom hormonu tarczycy i zrobic usg tarczycy. moze jakies pierwsze symptomy zblizajacego sie klimakterium? dobrze byloby tez zbadac sie ginekologicznie i porozmawiac z ginekologiem-moze zleci odpowiednie badania ktore pomoga stwierdzic czy to nie sa przypadkiem pierwsze oznaki klimakterium.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

"rwa kulszowa" ? odnowienie kontuzji ?

Następny temat

zakwasy a bóle głowy

WHEY premium