SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomocy !!! Jestem zielony

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1792

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 126 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 599
Kulturystyka.Ten temat bardzo mnie zafascynował,jestem w tym temacie całkiem zielony.Właśnie zaczołem uczęszczać na siłownie,po wielokrotnym przeczytaniu gazet kulturystycznych napisałem sobie cykl treningów oraz diety.Mam małe pytanko - Wszędzie pisze że Kreatyna nie jest wskazana dla początkujących.A wieć co ???? Jaki odrzywki są wskazane dla początkujących.
We wszelkiego rodzaju pismach zamieszczase sa artykuły iż dla początkujących najlepszy jest Dibencozine Magnum.Co to jest,jakie ma działanie i czy jest dobre. PS. Sorki za błędy ORT.

Hmmmm....I co sie PaTrZyCiE....tu i tak nic Niema .....

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 702 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9233
debenzoide to... scierwo tyle co mi dało to klika roztepów na plecach!!! po za tym zwieksza sie łaknienie ale lepiej kup sobie w aptece citropilinę! 8 zł i tez wzmaga łaknienie!!deze... moim zdaniem strata kasy!!! wypełnij profil!!!! dobra dieta to podstawa jak chcesz cos kupowac to gainerka + bailko ale dietka musi byc dobra bo inaczej nici z przyrostów !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
Z opini wielu ktorzy brali Dibencozide Magnum to gowno i nie warte jest brania. Dla poczatkujacego powinna wystarczyc dieta, jezeli z diety nie jestes w stanie dostarczac niezbednych skladnikow mozesz sie wspomoc odzywka bialkowa lub jakims gainerem.

Pozdrawiam.
Doradca w dziale: "Trening"
----------------------------
"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 126 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 599
Dzięki za wszystkie porady.A tak na marginesie co to jest ta citropina,jak to sie bierze i jakie sa skutki oraz cze nie jest to jakieś felerne.Samie rozumiecie wole wiedzieć niż się wkopać w jakieś g...o.Jeszcze raz dzięki i czekam na odp.

Hmmmm....I co sie PaTrZyCiE....tu i tak nic Niema .....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 181 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3266
no właśnie, też chciałbym wiedzieć bo pierwsze słysze

-----------------------------
Pozdrawiam
Tomek

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

WZROST ( W GÓRĘ )

Następny temat

Atlas ćwiczeń

Wiecej