SFD.pl Doping

Dodaj odpowiedź

Pomocy. Kuracja.

Wysłana -
Witam wszystkich, biłem teścia prop/cypio 12 tygodni. Była to moja pierwsza kuracja w życiu, stężenie okolo 600-700 mg tygodniowo. Poza puchnieciem kostek u stop wszystko elegancko. Pytanie brzmi, czeka na mnie enan i meta, walić to odrazu czy odblokować się i wrócić do normy? Dodam że kiedyś chciałbym do tej normy wrócić. Co do kostek, znacie temat? Ból w nadgarstach i spuchnięte kostki. Robiłem po dwa treningi dziennie. Siłownia, sporty walki. Za dużo treningu? Z góry dziękuję za pomoc.
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
a kto ci takie dawki rozpisał na 1 cykl??
daj ankiete działu
Wysłana -
700 mg to już ładna dawka jak dla początkującego
Wysłana -
kurde a ja glupi po 3 latach on nie wyszedlem poza 500mg, teraz juz wiem czemu nie idzie
Wysłana -
Dlatego muszę dowiadywać się co dalej na forach bo gość który mi to rozpisał jest idiotą.
Wysłana -
Wrzuć ankietę działu
Wysłana -
http://www.sfd.pl/]]]_ANKIETA_[[[_/_REGULAMIN_DZIAŁU_DOPING-t909463.html 
Wysłana -
Wchodzę na enana i metę, aktualnie jestem w pracy. Wróce to wypełnie ankietę. Jakie badania robić żeby sprawdzić czy z moim zdrowiem wszystko okej? Mam zrobione próby, tarczyce, morfologię, rozmaz, serce i tym podobne. Dziś odebrałem pozytywne wyniki.
Wysłana -
Wracam z pracy i to robię.
Wysłana -
estradiol i prolaktyna
Wysłana -
Ciroco
Dlatego muszę dowiadywać się co dalej na forach bo gość który mi to rozpisał jest idiotą.

Od estro napuchnąłeś jak dzik. Pewnie skoczyło do 200 to i na stawach wyglądasz jak wyglądasz. Ile przytyłeś? I jak samopoczucie na macie przy takiej dawce?
Strona 1 z 3
Dodaj odpowiedź