SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomocy.. !{Kolana}

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 805

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 414 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14099
Witam,szczerze to nawet nigdy tu nie zaglądałem,ale teraz mam problem i prosze was o pomoc,wiem że może był nie jeden temat o kolanach,ale niemam czasu zbytnio szukać,dojde do sedna sprawy.

Więc tydzień temu miałem bardzo cięzki tydzień treningów trenowałem czasem 2 razy dziennie nawet nastał piątek przyszłem po treningu połozyłem się na chwile było wszystko ok,chciałem wstać z łózka zaczeły się problemy coś mi w kolanach bolało ten ból z czasem narastał myslałem że to poprostu zakwasy,poczekałem chwile,ale ból narastał przez weekend dokładnie przez sobote wieczorem chodziłem o kulach bo poprostu bez nich nie mogłem :( z czasem ból przechodził,aż myslałem że całkiem ,odpusciłem sobie cały następny tydzień od treningów,ale teraz znów czuje letki ból ,wczoraj pracowałem 8 godzin robiłem za ochrone na festynie więć troche godzin się przestało,i przychodząć do domu samo od siebie wielki ból znów poczułem w kolanach niewiem jak ten ból opisać ,gdy siadłem na krzesle nie mogłem sam wstać,po przespanej nocy przeszed ten wielki ból lecz jak chodze to czuje letki,juz nie chce myśleć jak wróce do treningów co będzie,miał ktoś coś takiego kiedyś ,co to może być do kogo się z tym kierować ? prosze o pomoc ponieważ przez tyle lat treningów nigdy nie miałem takich problemów,a co domnie jak to ważne trenuje sporty chwytane i mam 18 lat,

Pozdrawiam

Zmieniony przez - mario p w dniu 2008-05-19 15:20:59
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 414 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14099
Pomoże ktoś ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

palenie marihunany a zażywanie antybiotyku

Następny temat

Czy budowa mojej klatki piersiowej jest prawidlowa?

Wiecej