SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomocy! Odżywki

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1405

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28
Witam! Mam zamiar kupic odżywki za około 250zł. Mysle nad cm3 360tabs., cell pump 450g i uniwersal pump 30 szasz. Jak to brac? Jak ktos ma lepszy pomysł na odżywki, inne to prosze pisac. chce nabrac siły, pompy rzeźby? jaka diete mam ułożyc, zeby były dobre efekty? cwicze juz 2 lata.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2024 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12306
nom, martwy potrafią znikształcić na wiele sposobów
a co do wyciskania to też racja, faza negatywna często w ogóle nie istnieje
nawet jak ćwiczą sami na małych ciężarach ;d

Pomogłem?-daj sog'a :DDD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2024 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12306
wklej ankietę działu i rozkład b/w/t w diecie

Pomogłem?-daj sog'a :DDD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 707 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10105
Dzedor- przeciez napisal ze diete bedzie dopiero ukladal...

Ułóż diete suple zostaw na razie w spokoju

"Życie to szkoła a ja w niej uczyć się muszę, tu każdy błąd to porażka a ja muszę być prymusem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28
Diete juz mi kumpel ułożył. Ale teraz jak z tymi odżywkami, nie chce stracic kasy. Doradzcie cos
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 707 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10105
na razie sama dieta wystarczy w zupełności
mozesz kupic gainera/białko do uzupełniania diety
ew. witaminy, omega-3, zma

"Życie to szkoła a ja w niej uczyć się muszę, tu każdy błąd to porażka a ja muszę być prymusem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 4191 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44168
Na dobrej diecie będziesz miał większe przyrosty niż po tych wszystkich suplementach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28
Miałem ostatnio dobrą diete i gainera mutant mass 7kg + bcca i za duzo efektów nie widziałem po tym ;(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28
Wiem ze dieta jest najawzniejsza a odzywki dodatkiem ale doradzcie co i jak na siłe, pompe rzezbe? Dobre odzywki wybrałem, jak to mam brac? moze inne odzywki hmm?

Zmieniony przez - Adrian23ek w dniu 2010-06-29 11:36:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 707 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10105
na poczatek wez mono
moze byc z vitalmaxa

"Życie to szkoła a ja w niej uczyć się muszę, tu każdy błąd to porażka a ja muszę być prymusem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 801 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15966
na poczatek tez polecam mono, z produktow ktore wymieniles bierz cm3 a jesli koniecznie chcesz pompe to cp. pzdr

tak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 930 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19248
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Malo kasy / bcaa czy bialko??

Następny temat

reszta po cyklu

WHEY premium