SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomocy!! Jałowa martwica guzowatości piszceli. POMOCY!!!

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3629

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez -Baca- z działu Piłka Nożna.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7
Witam tu aras.
Mam 14 lat i bardzo regularnie gram w ta piękna dyscyplinę sportu Piłka nożna. Od kilku miesięcy pojawiła mi sie na lewej nodze
gulka myślałem ze to nic poważnego ale 3 tygodnie temu poszedłem do ortopedy i wydał on na mnie wyrok. Do 15 czerwca koniec ze sportem albo operacja. Z chęcią wybrałbym operacje aby dalej popykać w piłkę ale mama nie chce sie zgodzić na operacje.
Proszę o pomoc jak to osunąć słyszałem ze gips pomaga po 2 miesiącach, okłady z lodu czy to jest prawda?? Proszę o fachowe odpowiedzi. A i proszę o przedstawienie o co chodzi w tej chorobie podobno to jest jakaś narośl i co sie z nią dzieje ona gnije i na jej miejsce zarasta sie nowa kość ??proszę pomóżcie mi ja nie chce mieć takiej długiej przerwy od Piłki
Mile widziane komentarze ortopedów..

Zrobie wszystko dla Piłki!!!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2347 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8503
stary jak chcesz pograc jeszcze kiedys to idz pierwsze do jakiegos prywatnego lekarza bo za kase Ci powie najlepiej a nie pytaj o takie rzeczy na forum
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10942 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24714
jak ja poszedlem do lekarza prywatnie to h.. mi dal 5 miechow zwolnienia z w-f nie kazal mi grac w pile bo jakby mi cos w kolanie kiplo to kaplica i operacja.Ale w roku 2007 gralem na w-f i kumpel hamsko mnie z reka odepchal i skonczylo sie to punkcja,szyna przez 5 dni jak wychodzilem ze szpitala to mi gips po jaja dali i miesiac z gipsem a pozniej drugi miesiac na zginanie nogi bo nie moglem zaraz po sciagnieciu gipsu zastaly sie stawy i kolano i nastepny miesiac na to zeby sila i miesnie w nodze powrocily jak chcesz to lepiej sluchaj lekarzy

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7
bylem u lekarza!!

Zrobie wszystko dla Piłki!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
No to go słuchaj! Nic Ci nie gnije w kolanie. Dwa miesiące bez piły wytrzymasz. Zadbaj o rehabilitację.

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7
yamek wyleczyles sie w koncu grasz jestes sprawny

ta jasne ja po 3 tygodnich juz niemoge hehe;]musez dac rade

Zrobie wszystko dla Piłki!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 16971 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 87966
Czego Ty od nas oczekujesz? Słuchaj lekarza, to on się na tym zna i dobrze Ci radzi.

Dwa miesiące przerwy to nie koniec świata.

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! [http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html] 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
ja miałam przez tą chorobę 6 miesięcy przerwy,kolega 3 lata przerwy. Chcesz też tak skończyć? Nie? to słuchaj lekarzy,naprawdę.

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10942 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24714
kolego wiesz grac gram sobie w juniorkach ale czy sie wyleczylem to nie wiem narazie sie mi nic nie dzieje zadnych bolow tylko na zmiane pogody to kolano co mialem w gipsie boli ale da rade sie wytrzymac.dam Ci jedna wskazowke jak nie cwiczysz na w-f a Cie ciagnie zeby sobie pilke kopnac czy cokolwiek nie rob tego ja tak robilem to kurde zachowanie lecialo ladnie i jeszcze przerypane mialem mame do szkoly wzywali sluchaj lekarza ja mialem masc lioton i jakas tam jeszcze nawet jak mi nie kazal tej masci to i tak ja kupowalem i smarowalem ale jak grasz w pile na meczu jakims i wiesz ze beda kosci kup sobie opaske na kolano i uwazaj bo ja znam kolesi ktorzy mnie zapamietali z jakis meczow wlasnie za tydzien jedziemy z druzyna do nich grac naszczescie mnie tam nie bedzie bo cos czuje ze bym polamany wrocil ****e poprostu naszczescie wesele mi wypada u kuzynka wiec jestem spokojny w ta sobote gralismy ligowy w taka ciulowa pogode ze szok kaluze i w dodatku deszcz padal ale na takiej murawie latwo o kuntuzje wiec uwazaj a jesli interesi Cie wynik hehe to wygralismy 5:2 pozdroi wiesz ty masz tylko 2 miechy a ja mialem pierw 5 miechow a pozniej 3 miechy

Zmieniony przez - yamek w dniu 2008-04-20 19:18:58

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 16209 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 131096
przenosze do zdrowia
Saida w PN

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html

!!!<<< ARSENAL LONDYN >>>!!!
!! Pomyśl, jeśli potrafisz !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Baca, bo widziałam ten temat na stronie głównej,a że interesuje się kolanami i ich schorzeniami,to musiałam wejść

Swoją drogą to trzeci temat tego chłopaka na ten temat w zdrowiu

Zmieniony przez - Saida w dniu 2008-04-20 21:07:32

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pykanie w kolanie..

Następny temat

Pomocy jałowa martwica guzowatości pisczeli POMOCY!!!

WHEY premium