SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomocy!!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1999

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam wszystkich!
Calkiem niedawno trafilam na to forum i rady jakie dawaliscie wydaly mi sie bardzo interesujace, wiec moze ja otrzymam jakas? Moj problem to posladki i tylna czesc ud. Co zrobic zeby wygladaly idealnie? staram sie jak moge a tluszczyk jakby do nich przywarl na stale. Dodam tylko ze dieta raczej nic tu nie daje. Chudne wszedzie z wyjatkiem wlasnie tych miejsc, a na nich najbardziej mi zalezy. Przy wzroscie 164 cm waze 45 kg. Trzy razy w tygodniu aerobik, ile sie da na rowerku stacjonarnym no i niemal codziennie cwiczenia z kaseta video. Gdzie popelniam blad? Zastanawiam sie rowniez czy troszke winy moga wniesc hormonalne tabletki antykoncepcyjne. Prosze o jakies rady bo nie widze juz sensu w diecie. Z gory dziekuje i pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sens w diecie jest i to zawsze.
Kobiety powinny ksztaltowac nogi tak jak faceci, czyli przysiady ze sztanga (tylko mniejsze obciazenie i wiecej powtorzen). Jak widze dziewczyny ktore "ksztaltuja" nogi z linkami wyciagu to mi sie smiac chce.
Tabletki niewatpliwie przeszkadzaja w wyrzezbieniu nog, mozesz je odstawic na pewien czas i zobaczyc co sie stanie. Jak bedzie nadal ciezko to znaczy ze blad tkwi jeszcze gdzie indziej.

Cierpliwosci zycze bo ksztaltowanie posladkow u kobiet to mniej wiecej taki sam problem jak ksztaltowanie brzucha u mezczyzn - jest ciezko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tak jak poprzednik dieta, dobry efekt dają też ćwiczenia na steperze lepiej wpływają na nogi głównie uda co do pośladków
to wszelkiego rodzaju przysiady

nic dodać nic ująć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czesc lara, widze ze jestes z gdanka zreszta podobnie jak ja, ale wracajac do tematu. Nie zapominaj o martwym ciagu, niezle wplywa na posladki, przysiady, i nie zapomniej o wykrokach z obciazeniem, jesli chcesz znac wiecej szczegolow daj mi znac na emaila, z checia odpowiem

janka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jeśli zrobiłaś już wszystko-dieta, trening, zabiegi kosmetyczne i nadal nie jesteś zadowolona to przyczyną są z reguły tabletki antykoncepcyjne. To jest przyczyna problemu niestety. Wielokrotnie spotykałem sie z tym problemem, ale nie ma rady, jeśli ktoś ma durzo receptorów estrogenowych na udach i pośladkach to będzie tył po tabletkach właśnie tam, a zrzucić tłuszczyk to już katorga.
Ale odstaweinie antykoncepcji hormonalnej z reguły wystarcza, choć kobiety nie łatwo z niej rezygnują.
Z poważaniem ARKADY.

Moderator Fitness
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4637 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17515
Nie napisalas jakie cwiczenia wykonujesz.
Rowerek i inne ******lki nie wystarcza musisz dodac troche cwiczen silowych takich jak np: martwe ciagi,unoszenie bioder(pozycja na ziemi :) a aeroby 3 razy w tyg. powinny wystarczyc.

Fire
Moderator

** eX Moderator SFD **

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4637 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17515
tam bylo napisane p/i/e/r/d/o/l/k/i hah zeby potem nie bylo :)

Fire
Moderator

** eX Moderator SFD **

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzieki za rady :)
Ale mam w zwiazku z tym jeszcze kilka pytan, bo nie zamierzam sie poddawac. A pigulek nie odstawie, za duzy komfort psychiczny :) Czeka mnie wiec trudna walka.
Jesli chodzi o diete to niskokaloryczna chyba nie poskutkuje bo znikne, na co wiec zwracac baczniejsza uwage? Dodam ze moje posilki w glownej mierze skladaja sie z weglowodanow, czy to blad?
A co do cwiczen to wykonuje wszystkie jakie znam na ta partie miesni, tyle ze bez obciazenia. Na silownie mam dosc daleko. Jak myslicie? Obejdzie sie bez niej, czy raczej jest konieczna? Zaznacze, ze widze efekty w postaci przyrostu masy miesniowej, nistety sadelka ubylo niewiele to jest wlasnie najwiekszy moj problem.
Dziekuje Wam wszystkim, wasze wskazowki sa dla mnie bardzo cenne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
IMO jestes bardzo szczupla i co najwyzej sprobowalbym diety tluszczowej. Nie przesadzaj z cwiczeniami bo rzeczywiscie znikniesz Skup sie jak juz powiedziano na cwiczeniach takich jak martwy ciag i izolowanych na posladki. Cos tam pomoze.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pocenie się ???

Następny temat

owlosienie

Wiecej