SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomocna,,sztuczka"-BICEPSY

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6356

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Po za tradycyjnymi cwiczeniami na bicepsy istnieją rowniez bardziej skomplikowane cwiczenia na ta partie miesni.Chodzi mi o ,,sztuczki"na bicepsy ktore pozwolą nam w szybszym czasie uzyskac wieksze obwody naszych ,,lap".Ostatnimi czasy sam przetestowalem jedną z takich sztuczek a mianowicie przez jakies dwa miesiące wykonywalem tzw.powtórzenia częściowe w formie superserii.Z efektow bylem niesamowicie zadowolonyTym ktorzy nie wiedzą o co chodzi w przedstawionej prze zemnie,,sztuczce"w skrócony sposob wytlumacze o co chodzi
Nalezy przygotowac niezbyt ciezką sztange(mniej wiecej taką jaką jestesmy w stanie wykonac 20 powtorzen unoszenia przedramion),po czym rozpoczynamy serie wykonując piec powtorzen w pwlnym zakresie ruchu.Piec kolejnych wykonujemy tylko w dolnym zakresie ruchu,tj.od pozycji wyjsciowej do momentu,gdy przedramiona znajdują sie w pozycji rownoleglej do podlogi.Po wykonaniu piatego powtorzenia wykonujemy kolejnych piec-w gornym zakresie ruchu tj.od ww.momentu do pozycji maksymalnego skurczu bicow.Serię konczymy piecioma powtorzeniami w pelnym zakresie ruchu.Troche skomplikowane ale nie takie trudne do wykonaniaaha zapomnialbym...moze znacie jeszcze jakies ,,sztuczki"na nasze lapki to chwalic sie
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...a nie mogłes pozekac tydzien- trafiłbyś akurat na "rocznicę"

nie wiem o co chodzi- czy o 3-częściowe?

zależy od celu i doboru ćwiczeń- jednakże raczej przy końcu treningu na ww. partię.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1264 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 37668
hmm ja to troche z innej strony znam, jako 7 powtózen, cwiczenia nazywa sie 21, mówią na to tez choinka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4654 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 95579
Stare ale dobre sam robie czasem

ZAMBO (old school bodybuilding)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hehe,,choinka"-fajne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
no 21 robiłem i działały super

a te 5 treba będzie wypróbowac kiedyś też

a i masz soga

Zmieniony przez - buby77 w dniu 2006-06-22 15:42:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
thx buby77wykupie abona to sie odwdziecze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 438
Przyznam, bardzo dobre - tylko tutaj nie liczy sie ciezar, a technika. Tak sie osiagnie efekty (hehe, przeciez w kazdym wypadku tak jest ).

Co do innych sztuczek to mozna wykonywac cos podobnego, tylko ze o kolano. Klekamy na jednej nodze, na drugiej opieramy lokiec i jedziemy - do polowy, od polowy i caly zakres ruchu. Na mnie zadzialalo niesamowicie, ale niestety mozna tutaj b. latwo oszukac bujajac kolanem czy reka. Tyle z mojej strony tutaj ;)

Inna sztuczka, ale chyba znana jest zmniejszenie/zwiekszenie ciezaru. Przykladowo wykonujemy 12 powtorzen sztanga/sztangielkami, po czym partner (lub samemu) zdejmuje/doklada nam obciazenie na sztange/zmienia sztangielki i, jak to mowi moj kumpel z silowni, 'dop*****lamy miesien' ;)

Kiedys tez widzialem, jak pewien czlowiek na silce wykonywal na przemian uginanie przedramion ze sztanga stojac i to samo ze sztangielkami. Nee wiem, czy dziala ani czy jest dobre - takze tutaj sie nie wypowiem :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1715
Witam!
Mam takie pytanko do tych cwiczen. Czy zrobienie tych 20 powtorzen czy 21 w zaleznosci od rodzaju treningu jest liczone jako jedna seria czy jako jedno cwiczenie?
Pozdrawiam

Pyta się koks koksa:
-Tyy! Co robisz w sylwestra?
-Klate i Biceps :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
Co do sztuczek, nie wiem czy to szczutka, ale napewno fajnie dopompowuje bicki. Podczas cwiczenia na modliewniku w ostniej seri gdy juz zorbimy ostnie powturzenie warto trzymac na srodku sztange, i trzymac az sama nie opadnie w dol.

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4654 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 95579
to wszysko co mowicie jest w atlasie wiec nie wiem po co kolejny post.Jest i 21 jest i seria laczona jest i szczytowe napiecie.

ZAMBO (old school bodybuilding)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 3579 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43326
Juz dawno o tym slyszalem ale jeszcze nie testowalem, chyba w koncu sprobuje.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

lewa strona rośnie wolniej niż prawa

Następny temat

Co i jak? 3-dniowy trening

WHEY premium