SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc z zadaniem, bardzo interesujacym!

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1569

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1883 Wiek 49 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21543
Witam! Sprawa ma sie tak ze mam zadanie ze szkoly w ktorym mam wybrac jaki moim zdaniem mamy problem spoleczny. Za problem spoleczny wybralem wpuszczanie imigrantow do Europy co spowodowalo zwiekszenie sie atakow terrorystycznych jakże wiele innych przestepstw. Zadanie samo w sobie nie bylo by interesujące gdyby nie fakt ze mam zamiar zrobic trzy minutowa debate na wyżej wymieniony temat z uczniami, nauczycielem którzy są Szwedami! Mieszkam i ucze sie w Szwecji. Wiekszosc ma troche lewicowe podejscie wiec ciekaw jestem ich odpowiedzi na moja przemowe, która moze byc nieco kontrowersyjna ze wzgledu na to że ludzie w szkolach o tym głośno nie mówią. Potrzebuje pomocy w znalezieniu argumentow ktore opisze, statystyki, wszystkie wady jak i zalety które mógłbym użyć w mojej pracy.

Jakby ktos mogl sie poradzic jeszcze gdzie sie moge sie zglosic z tym zadaniem aby otrzymac troszke pomocy z info bede wdzieczny.
Dzieki pozdrawiam Tomek!


Zmieniony przez - Ttoomek w dniu 2017-12-07 19:06:16
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17704 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Wątpię by ktos Ci pomógł, temat jest że tak powiem śliski, mozłiwe że wezmą Cię zaraz za jakiegoś islamofoba i mozesz mieć problemy choć będziesz miał racje.

Prędzej tutaj szukaj pomocy http://www.insomnia.pl/ 

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Lazar Angelov na co zachorowal?

Następny temat

Słuchawki sportowe

WHEY premium